• Welkom

    Op de website, van onze voetbalvereniging RCS uit Oost-Souburg in Zeeland, vindt u het laatste nieuws van onze club, wedstrijdinformatie (weekprogramma's), uitslagen, activiteiten en alle andere informatie over onze club.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    wo 05-okt.RCS JO12-1 - SSV'65 JO12-1JM2 - 7
    di 04-okt.SJO Serooskerke/Veere MO17-1 - RCS MO17-11 - 0
    za 01-okt.Baronie 2 - RCS 23 - 1
    za 01-okt.Arnemuiden 1 - RCS 12 - 1
    za 01-okt.Borssele 1 - RCS 51 - 3
    za 01-okt.Kapelle JO17-1 - RCS JO17-24 - 3
    za 01-okt.RCS VR1 - ST Schoondijke/Breskens/Cadzand VR10 - 1
    za 01-okt.RCS JO17-1 - SVOD'22 JO17-11 - 2
    za 01-okt.ST HVV'24 / Graauw JO12-1 - RCS JO12-14 - 1
    za 01-okt.RCS JO13-1 - Steenbergen JO13-10 - 8
    za 01-okt.RCS JO19-1 - Kapelle JO19-13 - 2
    za 01-okt.SJO HSVC'20 JO11-1 - RCS JO11-18 - 2
    za 01-okt.ST Steen/Koewacht JO11-1JM - RCS JO11-24 - 1
    za 01-okt.ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO15-1 - RCS JO15-10 - 11
    za 01-okt.Walcheren JO11-2JM - RCS JO11-321 - 0
    za 01-okt.Zeelandia Middelburg JO15-3 - RCS JO15-25 - 1
    za 01-okt.RCS JO11-4 - Kapelle JO11-37 - 2
    do 29-sep.Tholense Boys JO14-1 - RCS JO14-13 - 1
  • Programma

  • DatumStartWedstrijdDetails
    za 08-10-202209:00RCS JO11-4 - Bevelanders JO11-1
    za 08-10-202209:00RCS JO11-2 - ST Oostburg/IJzendijke JO11-1
    za 08-10-202209:00RCS JO9-1 - Walcheren JO9-1
    za 08-10-202209:00RCS JO9-2 - Goes JO9-2
    za 08-10-202209:00Luctor Heinkenszand JO7-1 - RCS JO7-1
    za 08-10-202209:00ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO10-1 - RCS JO10-1
    za 08-10-202209:00SVOD'22 JO10-1 - RCS JO10-2
    za 08-10-202209:00Zeelandia Middelburg JO13-2 - RCS JO13-2
    za 08-10-202209:20Nieuwland JO7-1 - RCS JO7-1
    za 08-10-202209:40RCS JO7-1 - GPC Vlissingen JO7-1
    za 08-10-202209:45MOC'17 JO13-2 - RCS JO13-1
    za 08-10-202210:30RCS JO12-1 - JVOZ JO12-2
    za 08-10-202210:30RCS JO15-2 - De Meeuwen JO15-1
    za 08-10-202210:30RCS MO17-1 - ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-1
    za 08-10-202210:30RCS JO11-1 - Vogelwaarde JO11-1JM
    za 08-10-202211:00FC Dauwendaele JO11-2JM - RCS JO11-3
    za 08-10-202211:15SJO Serooskerke/Veere JO19-1 - RCS JO19-1
    za 08-10-202212:00Zaamslag 3 - RCS 3
    za 08-10-202212:15ST Arnemuiden/Nieuwland VR1 - RCS VR1
    za 08-10-202212:30RCS JO17-1 - GPC Vlissingen JO17-1
    za 08-10-202212:45Walcheren JO15-1 - RCS JO15-1
    za 08-10-202214:30RCS 1 - Yerseke 1
    za 08-10-202214:30RCS 5 - Serooskerke 5
    za 08-10-202215:00MZVC 4 - RCS 4
    ma 10-10-202219:30VCK MO17-1 - RCS MO17-1
    wo 12-10-202217:00RCS JO8-1 - VCK JO8-1
    wo 12-10-202219:00RCS JO12-1 - De Meeuwen JO12-1JM
    wo 12-10-202219:00RCS MO17-1 - ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 MO17-1
    za 15-10-202209:00RCS JO13-2 - GPC Vlissingen JO13-1
    za 15-10-202209:00RCS JO11-3 - VCK JO11-1
    za 15-10-202209:00RCS JO9-3 - VCK JO9-2
    za 15-10-202209:00RCS JO10-2 - MZC'11 JO10-2
    za 15-10-202209:00SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO9-1 - RCS JO9-2
    za 15-10-202209:00Terneuzense Boys JO9-1 - RCS JO9-1
    za 15-10-202209:00Terneuzen JO8-2 - RCS JO8-1
    za 15-10-202209:30SJO Serooskerke/Veere JO11-2 - RCS JO11-4
    za 15-10-202209:30Zeelandia Middelburg MO17-2 - RCS MO17-1
    za 15-10-202209:45JVOZ JO12-1 - RCS JO12-1
    za 15-10-202209:45VC Vlissingen JO11-1 - RCS JO11-1
    za 15-10-202210:30RCS JO19-1 - Luctor Heinkenszand JO19-1