• Welkom

    Op de website, van onze voetbalvereniging RCS uit Oost-Souburg in Zeeland, vindt u het laatste nieuws van onze club, wedstrijdinformatie (weekprogramma's), uitslagen, activiteiten en alle andere informatie over onze club.

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    za 24-feb.RCS 1 - Zaamslag 13 - 2
    za 24-feb.ST Smerdiek/SPS/Stavenisse VR1 - RCS VR11 - 0
    za 24-feb.Serooskerke 6 - RCS 55 - 2
    za 24-feb.ST HVV'24/Graauw JO17-2 - RCS JO17-22 - 4
    za 24-feb.Halsteren JO19-2 - RCS JO19-22 - 1
    za 24-feb.RCS 2 - Halsteren 21 - 3
    za 24-feb.RCS 4 - 's Heer Arendskerke 43 - 4
    za 24-feb.Lewedorpse Boys 2 - RCS 30 - 4
    za 24-feb.SSV'65 JO17-1 - RCS JO17-11 - 1
    za 24-feb.Halsteren JO19-1 - RCS JO19-12 - 4
    za 24-feb.FC Dauwendaele JO12-1 - RCS JO12-26 - 1
    za 24-feb.Ria W JO12-1 - RCS JO12-44 - 5
    za 24-feb.RCS JO15-2 - Terneuzense Boys JO15-32 - 3
    za 24-feb.RCS JO11-1 - SJO HSVC'20 JO11-17 - 1
    za 24-feb.RCS JO13-1 - ST Aardenburg/Sluis JO13-12 - 2
    za 24-feb.Bevelanders JO12-1 - RCS JO12-38 - 0
    za 24-feb.RCS JO11-3 - ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO11-2 JM6 - 2
    za 24-feb.RCS JO11-2 - SVOD'22 JO11-21 - 2
    za 24-feb.RCS JO12-1 - Sluis JO12-15 - 4
    wo 21-feb.RCS 3 - Walcheren 35 - 0
    za 17-feb.De Meeuwen 1 - RCS 11 - 2
    za 17-feb.ST Borssele/Lewedorpse Boys 2 - RCS 40 - 4
    za 17-feb.RCS VR1 - SVO/DKS'17 VR11 - 7
  • Programma

  • DatumStartWedstrijdDetails
    za 02-03-202408:30RCS JO7-1 - SJO Serooskerke/Veere JO7-1JM
    za 02-03-202408:45Walcheren JO8-2 - RCS JO8-2
    za 02-03-202408:50RCS JO7-1 - VC Vlissingen JO7-1
    za 02-03-202409:00RCS JO9-3 - Zeelandia Middelburg JO9-7JM
    za 02-03-202409:00RCS JO10-2 - Walcheren JO10-2JM
    za 02-03-202409:00RCS JO8-3 - VCK JO8-3
    za 02-03-202409:00RCS JO12-3 - Walcheren JO12-1
    za 02-03-202409:00RCS JO9-1 - VCK JO9-2
    za 02-03-202409:00De Meeuwen JO7-1 - RCS JO7-2
    za 02-03-202409:00VCK JO11-1 - RCS JO11-2
    za 02-03-202409:00Zeelandia Middelburg, JO12-1JM - RCS JO12-1
    za 02-03-202409:10Arnemuiden JO7-1 - RCS JO7-1
    za 02-03-202409:20De Noormannen JO7-1 - RCS JO7-2
    za 02-03-202409:30Arnemuiden JO11-1 - RCS JO11-1
    za 02-03-202409:30Yerseke JO8-2 - RCS JO8-1
    za 02-03-202409:40RCS JO7-2 - SVOD'22 JO7-1JM
    za 02-03-202409:45Nieuwland JO10-1 - RCS JO10-1
    za 02-03-202409:45VC Vlissingen JO11-2 - RCS JO11-3
    za 02-03-202410:00SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO9-1 - RCS JO9-2
    za 02-03-202410:30RCS JO12-2 - ST HVV'24 / Graauw JO12-1
    za 02-03-202410:30RCS JO17-2 - ST Koewacht/Steen JO17-2JM
    za 02-03-202410:30RCS JO13-1 - MOC'17 JO13-2
    za 02-03-202410:30RCS JO19-1 - Luctor Heinkenszand JO19-1
    za 02-03-202410:45Zeelandia Middelburg JO13-4 - RCS JO13-2
    za 02-03-202412:30RCS VR1 - ST Luctor Heinkenszand/Apollo'69/DWO'15 VR1
    za 02-03-202412:30RCS JO17-1 - Terneuzense Boys JO17-1
    za 02-03-202412:30RCS JO15-1 - Bevelanders JO15-1
    za 02-03-202413:00Terneuzense Boys JO15-4JM - RCS JO15-2
    za 02-03-202414:30RCS 3 - Luctor Heinkenszand 3
    za 02-03-202414:30RCS 5 - Borssele 1
    za 02-03-202414:30RCS JO19-2 - Luctor Heinkenszand JO19-2
    za 02-03-202414:30Wolfaartsdijk 1 - RCS 1
    za 02-03-202414:30Luctor Heinkenszand 2 - RCS 2
    za 02-03-202414:30De Meeuwen 4 - RCS 4
    za 09-03-202408:30Kloetinge JO12-3 - RCS JO12-3
    za 09-03-202408:45RCS JO7-1 - SJO Serooskerke/Veere JO7-1JM
    za 09-03-202408:45Zeelandia Middelburg JO10-3 - RCS JO10-2
    za 09-03-202408:45Walcheren JO9-2 - RCS JO9-1
    za 09-03-202409:00RCS JO7-2 - Walcheren JO7-3
    za 09-03-202409:00RCS JO8-1 - VCK JO8-1