• RCS 3 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 12:45Walcheren 6 - RCS 3Sportpark Bonedijke
    3 okt. 14:30RCS 3 - De Meeuwen 4Sportpark De Alblas
    10 okt. 14:30FC Dauwendaele 5 - RCS 3Sportpark De Kruitmolen
    24 okt. 14:30RCS 3 - MZVC 6Sportpark De Alblas
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.RCS 3 - De Noormannen 32 - 4
    12 sep.RCS 3 - DwO'15 33 - 2
  • Poulestanden RCS 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Meeuwen 43300200209
    2ST Oostkapelle/Domburg 4320111476
    3RCS 33102420-163
    4DwO'15 33003213-110

    Poulestanden RCS 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GPC Vlissingen 611006423
    2De Noormannen 311004223
    3FC Dauwendaele 511004313
    4Zeelandia Middelburg 411001013
    5VCK 410103301
    6Walcheren 610103301
    7MZVC 610101101
    8Serooskerke 610101101
    9Veere 3100134-10
    10De Meeuwen 4100101-10
    11Arnemuiden 4100146-20
    12RCS 3100124-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Jopse, SanderTeamspeler
    Tabiee, AchrafTeamspeler
    Verkuil, OttoTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jopse, SanderOverige stafTeammanager
    Pfaff, NandoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Walcheren 6

    VS

    RCS 3

    26 september 202012:45 uur
    Sportpark Bonedijke Veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    RCS 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd