Home
Clubinfo
Clubinfo
Agenda
Bestuur
Adressenlijst
Wedstrijdsecretariaat
Clubhuis/kantine
Reglementen en gedragsregels
Handreiking jeugd
RCS kleding
Contributie
Aanmelden als nieuw lid
Sportverzorging
Alex Verdonk
De DO’s en DONT’s bij warm weer
Sporten en griep?
Hersenschudding
Osteopathische behandelingen
Join(t)Forces
Vrijwilligers
Overig
Keepers
Reserveshirts
Drank- en horecawet
T-tags
Trainingsschema
RCS+ voor kinderen met autisme
Historie
Teams
Mannen
RCS 1
RCS 2
RCS 3
RCS 4
RCS 5
Vrouwen
VR1
Junioren
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
RCS+
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-2
JO7-1
JO7-2
Vrouwenvoetbal
Vrouwenvoetbal
Vrouwenteams
VR1
Leiding vrouwenvoetbal
Programma
Programma
Programma en uitslagen
Programma komende 2 maanden
Uitslagen en standen competitie
Uitslagen en standen beker
Sponsoring
Sponsornieuws
Sponsoring
Hoofd- en contractsponsors
Reclamebord sponsoren
Shirt en materiaal sponsoren
Sponsorpakketten
Shirts- of kleding sponsoring
Reclameborden
"Vrienden van RCS" - bord
Overige sponsorvormen
Klaverblad Verzekeringen
Clubshop
Toernooien
Jeugdtoernooien
Eindejaarszaaltoernooien
Toernooien andere verenigingen
Algemene zaken
Foto-album
Foto-album
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Activiteiten
Activiteitencommissie
Biljarten
RCS Familiedag
Contact
Home
Clubinfo
+
Clubinfo
Agenda
Bestuur
Adressenlijst
Wedstrijdsecretariaat
Clubhuis/kantine
Reglementen en gedragsregels
Handreiking jeugd
RCS kleding
Contributie
Aanmelden als nieuw lid
Sportverzorging
+
Alex Verdonk
De DO’s en DONT’s bij warm weer
Sporten en griep?
Hersenschudding
Osteopathische behandelingen
Join(t)Forces
Vrijwilligers
Overig
+
Keepers
Reserveshirts
Drank- en horecawet
T-tags
Trainingsschema
RCS+ voor kinderen met autisme
Historie
Teams
+
Mannen
+
RCS 1
RCS 2
RCS 3
RCS 4
RCS 5
Vrouwen
+
VR1
Junioren
+
JO19-1
JO19-2
JO17-1
JO17-2
JO15-1
JO15-2
RCS+
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
JO12-1
JO12-2
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO8-2
JO7-1
JO7-2
Vrouwenvoetbal
+
Vrouwenvoetbal
Vrouwenteams
+
VR1
Leiding vrouwenvoetbal
Programma
+
Programma
Programma en uitslagen
Programma komende 2 maanden
Uitslagen en standen competitie
Uitslagen en standen beker
Sponsoring
+
Sponsornieuws
Sponsoring
Hoofd- en contractsponsors
Reclamebord sponsoren
Shirt en materiaal sponsoren
Sponsorpakketten
Shirts- of kleding sponsoring
Reclameborden
"Vrienden van RCS" - bord
Overige sponsorvormen
Klaverblad Verzekeringen
Clubshop
Toernooien
+
Jeugdtoernooien
Eindejaarszaaltoernooien
Toernooien andere verenigingen
Algemene zaken
Foto-album
+
Foto-album
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Activiteiten
+
Activiteitencommissie
Biljarten
RCS Familiedag
Contact
Programma komende 2 maanden
Programma
Datum
Start
Wedstrijd
Status
Accommodatie
Details
wo 20-mrt.
19:50
ST Arnemuiden/Nieuwland VR1 - RCS VR1
Te spelen
Sportpark ’t Hart Arnemuiden
za 23-mrt.
08:30
RCS JO7-1 - VC Vlissingen JO7-1
Te spelen
Sportpark GPC
za 23-mrt.
08:30
De Noormannen JO7-1 - RCS JO7-2
Te spelen
Sportpark GPC
za 23-mrt.
08:45
Arnemuiden JO8-1JM - RCS JO8-2
Te spelen
Sportpark ’t Hart Arnemuiden
za 23-mrt.
08:50
RCS JO7-2 - De Meeuwen JO7-1
Te spelen
Sportpark GPC
za 23-mrt.
08:50
RCS JO7-1 - GPC Vlissingen JO7-2
Te spelen
Sportpark GPC
za 23-mrt.
09:00
RCS JO12-4 - Zaamslag JO12-1JM
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
09:00
RCS JO11-2 - SJO Serooskerke/Veere JO11-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
09:00
RCS JO13-2 - FC Axel JO13-3
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
09:00
RCS JO9-2 - Zeelandia Middelburg JO9-5
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
09:00
RCS JO8-1 - GPC Vlissingen JO8-2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
09:00
RCS JO9-1 - Arnemuiden JO9-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
09:00
De Noormannen JO11-1 - RCS JO11-3
Te spelen
Sportpark de Prelaat
za 23-mrt.
09:10
GPC Vlissingen JO7-3 - RCS JO7-2
Te spelen
Sportpark GPC
za 23-mrt.
09:10
Arnemuiden JO7-1 - RCS JO7-1
Te spelen
Sportpark GPC
za 23-mrt.
09:30
SJO Serooskerke/Veere JO12-1 - RCS JO12-2
Te spelen
Sportpark Noordhout
za 23-mrt.
09:45
SJO Serooskerke/Veere JO8-2JM - RCS JO8-3
Te spelen
Sportpark Noordhout
za 23-mrt.
10:00
Jong Ambon MO12-1 - RCS JO12-3
Te spelen
Sportcomplex De Sprong
za 23-mrt.
10:30
RCS JO11-1 - De Meeuwen JO11-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
10:30
RCS JO15-2 - Terneuzense Boys JO15-4JM
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
10:30
FC Dauwendaele JO10-1 - RCS JO10-1
Te spelen
Sportpark De Kruitmolen
za 23-mrt.
11:00
Nieuwland JO12-1 - RCS JO12-1
Te spelen
Sportpark Nieuwland
za 23-mrt.
11:15
Walcheren JO13-1 - RCS JO13-1
Te spelen
Sportpark Bonedijke
za 23-mrt.
11:30
RCS VR1 - ST Sluis/Aardenburg VR1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
12:30
RCS 2 - Oranje Wit 3
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
12:30
RCS 4 - Kapelle 4
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
12:30
ST/SJO de Westkust/Breskens JO15-1JM - RCS JO15-1
Te spelen
Sportpark Groede
za 23-mrt.
12:30
Nieuwland JO17-1 - RCS JO17-1
Te spelen
Sportpark Nieuwland
za 23-mrt.
14:30
RCS 1 - 's Heer Arendskerke 1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 23-mrt.
14:30
De Noormannen 3 - RCS 5
Te spelen
Sportpark de Prelaat
za 23-mrt.
14:30
Grenswachters JO19-1 - RCS JO19-2
Te spelen
Sportpark De Buizerd
za 23-mrt.
15:30
Kloetinge 4 - RCS 3
Te spelen
Sportpark Wesselopark
za 23-mrt.
15:30
Kloetinge JO19-2 - RCS JO19-1
Te spelen
Sportpark Wesselopark
zo 24-mrt.
11:10
GDVV Martinistad 2 - RCS/ZBSD 2
Te spelen
Sportcampus Zuiderpark (Den Haag)
zo 24-mrt.
11:45
RCS/ZBSD 1 - Zwaluwen Utrecht'11/DSV Catharijne 1
Te spelen
Sportcampus Zuiderpark (Den Haag)
zo 24-mrt.
12:55
FC Zaanstad 2 - RCS/ZBSD 1
Te spelen
Sportcampus Zuiderpark (Den Haag)
zo 24-mrt.
14:05
RCS/ZBSD 2 - Os Lusitanos/ADSV 1
Te spelen
Sportcampus Zuiderpark (Den Haag)
zo 24-mrt.
14:35
RCS/ZBSD 1 - Ommoord SV/OLDI 1
Te spelen
Sportcampus Zuiderpark (Den Haag)
zo 24-mrt.
15:10
RCS/ZBSD 2 - Os Lusitanos/ADSV 2
Te spelen
Sportcampus Zuiderpark (Den Haag)
zo 24-mrt.
15:45
GDVV Martinistad 1 - RCS/ZBSD 1
Te spelen
Sportcampus Zuiderpark (Den Haag)
za 30-mrt.
09:30
DBGC JO13-1 - RCS JO13-1
Te spelen
Sportpark De Koepel
za 30-mrt.
10:30
RCS JO15-1 - Walcheren JO15-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 30-mrt.
11:30
RCS VR1 - HRC'14 VR1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 30-mrt.
11:30
Terneuzense Boys JO17-1 - RCS JO17-1
Te spelen
Zuidersportpark
za 30-mrt.
12:30
RCS 4 - Walcheren 5
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 30-mrt.
12:45
Walcheren JO15-3 - RCS JO15-2
Te spelen
Sportpark Bonedijke
za 30-mrt.
14:30
RCS 3 - Arnemuiden 3
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 30-mrt.
14:30
RCS 5 - VCK 4
Te spelen
Sportpark De Alblas
ma 01-apr.
11:00
ST Sluis/Aardenburg VR1 - RCS VR1
Te spelen
Sportpark Van Dongen
za 06-apr.
09:00
Terneuzense Boys JO15-3 - RCS JO15-2
Te spelen
Zuidersportpark
za 06-apr.
10:30
RCS JO19-1 - MOC'17 JO19-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 06-apr.
10:30
RCS JO15-1 - Terneuzense Boys JO15-2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 06-apr.
10:30
RCS JO17-2 - Terneuzen JO17-2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 06-apr.
10:30
RCS JO13-1 - Terneuzen JO13-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 06-apr.
11:30
Clinge JO13-1 - RCS JO13-2
Te spelen
Sportpark Malpertuus
za 06-apr.
11:45
RCS JO17-1 - ST Steen/Koewacht JO17-1 (per fase 3)
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 06-apr.
12:00
SVOD'22 2 - RCS 2
Te spelen
Sportpark Duinhelm
za 06-apr.
12:00
ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR1 - RCS VR1
Te spelen
Sportpark Patrijzen
za 06-apr.
12:30
RCS JO19-2 - Hoeven JO19-2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 06-apr.
14:30
RCS 3 - Terneuzense Boys 3
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 06-apr.
14:30
RCS 5 - DwO'15 3
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 06-apr.
14:30
Zeelandia Middelburg 1 - RCS 1
Te spelen
Sportpark Veerse Poort
za 06-apr.
14:30
Veere 3 - RCS 4
Te spelen
Sportpark Bieweg
za 13-apr.
09:00
RCS JO13-2 - De Meeuwen JO13-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 13-apr.
10:00
's Heer Arendskerke JO13-1 - RCS JO13-1
Te spelen
Sportpark 's Heer Arendskerke
za 13-apr.
11:15
FC Axel JO15-1 - RCS JO15-1
Te spelen
Sportpark FC Axel Hoofdacc.
za 13-apr.
11:30
RCS VR1 - ST IJzendijke/Schoondijke VR2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 13-apr.
12:00
Vrederust JO19-1 - RCS JO19-2
Te spelen
Sportpark Vrederust
za 13-apr.
12:30
RCS 2 - Walcheren 2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 13-apr.
12:30
RCS 4 - MZVC 4
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 13-apr.
14:30
RCS 1 - VCK 1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 13-apr.
14:30
Terneuzense Boys JO17-2 - RCS JO17-2
Te spelen
Zuidersportpark
za 13-apr.
14:30
HVV'24 JO19-1 - RCS JO19-1
Te spelen
Sportpark HVV'24
di 16-apr.
19:30
RCS JO15-1 - De Noormannen JO15-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 20-apr.
09:00
RCS JO13-2 - Walcheren JO13-2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 20-apr.
10:30
RCS JO15-1 - SJO HSVC'20 JO15-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 20-apr.
10:30
RCS JO13-1 - Steen JO13-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 20-apr.
10:30
RCS JO17-2 - De Meeuwen JO17-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 20-apr.
11:00
Moerse Boys JO19-1 - RCS JO19-1
Te spelen
Sportpark Akkermolen
za 20-apr.
11:15
Kapelle JO15-2 - RCS JO15-2
Te spelen
Sportpark Het Groene Woud
za 20-apr.
11:30
RCS JO17-1 - SSV'65 JO17-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 20-apr.
12:30
RCS 2 - Terneuzense Boys 2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 20-apr.
12:45
Walcheren 5 - RCS 4
Te spelen
Sportpark Bonedijke
za 20-apr.
13:30
METO JO19-2 - RCS JO19-2
Te spelen
Sportpark Jac van Hoek
za 20-apr.
14:30
Luctor Heinkenszand 1 - RCS 1
Te spelen
Sportpark Heinkenszand
za 20-apr.
14:30
Walcheren 3 - RCS 3
Te spelen
Sportpark Bonedijke
za 20-apr.
17:30
Kloetinge 7 - RCS 5
Te spelen
Sportpark Wesselopark
za 04-mei.
14:30
RCS 1 - Lewedorpse Boys 1
Te spelen
Sportpark De Alblas
wo 08-mei.
19:00
ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-1 - RCS JO15-1
Te spelen
Sportpark Het Groene Woud
za 11-mei.
09:00
RCS JO13-2 - Corn Boys JO13-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 11-mei.
10:30
RCS JO13-1 - WHS JO13-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 11-mei.
10:30
RCS JO15-1 - SJO WZV United JO15-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 11-mei.
10:30
RCS JO15-2 - Walcheren JO15-3
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 11-mei.
12:00
SVOD'22 VR1 - RCS VR1
Te spelen
Sportpark Duinhelm
za 11-mei.
12:00
ST Patrijzen/Nieuwdorp 3 - RCS 4
Te spelen
Sportpark Patrijzen
za 11-mei.
12:30
RCS 2 - Kloetinge 2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 11-mei.
12:30
UVV'40 JO19-1 - RCS JO19-1
Te spelen
Sportpark Jeugdland
za 11-mei.
13:00
Zeelandia Middelburg JO17-2 - RCS JO17-2
Te spelen
Sportpark Veerse Poort
za 11-mei.
14:30
RCS 1 - VC Vlissingen 1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 11-mei.
14:30
Arnemuiden 3 - RCS 3
Te spelen
Sportpark ’t Hart Arnemuiden
za 11-mei.
14:30
Arnemuiden 4 - RCS 5
Te spelen
Sportpark ’t Hart Arnemuiden
za 11-mei.
14:30
Roosendaal JO19-2 - RCS JO19-2
Te spelen
Sportpark Hulsdonk
za 18-mei.
09:45
SJO WZV United JO15-2JM - RCS JO15-2
Te spelen
Sportpark IJzendijke
za 18-mei.
10:00
MZC'11 JO13-1 - RCS JO13-1
Te spelen
Sportpark Den Hogen Blok
za 18-mei.
10:30
RCS JO19-1 - Virtus JO19-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 18-mei.
11:00
HVV'24 JO13-2 - RCS JO13-2
Te spelen
Sportpark HVV'24
za 18-mei.
11:30
RCS JO17-1 - SJO Serooskerke/Veere JO17-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 18-mei.
12:30
RCS 4 - ST Borssele/Lewedorpse Boys 2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 18-mei.
12:30
RCS JO19-2 - SJO HPBC'23 JO19-2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 18-mei.
14:30
RCS 3 - FC Dauwendaele 2
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 18-mei.
14:30
SSV'65 1 - RCS 1
Te spelen
Sportpark Het Schenge
za 18-mei.
14:30
Yerseke 2 - RCS 2
Te spelen
Sportpark Cleijn Moercken
za 25-mei.
10:30
RCS JO15-2 - ST Koewacht/Steen JO15-2 (per fase 3)
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 25-mei.
10:30
RCS JO15-1 - FC Dauwendaele JO15-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 25-mei.
10:30
RCS JO19-2 - METO JO19-1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 25-mei.
13:30
SVO/DKS'17 VR1 - RCS VR1
Te spelen
Sportpark 't Steen
za 25-mei.
14:30
RCS 1 - De Meeuwen 1
Te spelen
Sportpark De Alblas
za 25-mei.
14:30
RCS 3 - Terneuzen 3
Te spelen
Sportpark De Alblas