• Workshop “Positief coachen” verzorgd door Skills & Control

  3 jan 2020
 • RCS trapt het nieuwe jaar af met een workshop “positief coachen”, verzorgd door skills & control. Graag nodigen we jullie uit voor de kick-off bijeenkomst voorjaar 2020! Deze is op woensdag 29 januari, aanvang 20:00 uur!

  Wij willen graag alle vrijwilligers met een taak in het begeleiden van jeugd uitnodigen voor de workshop “positief coachen”.

  Met deze workshop willen we een goede start maken van de 2e seizoenshelft!

  Zelfvertrouwen en plezier zijn cruciale succesfactoren in het jeugdvoetbal. Positief coachen is de sleutel tot het ontwikkelen van spelplezier en zelfvertrouwen! De workshop zal je informeren over de wijze waarop je het positief coachen in de praktijk vorm kunt geven. Wees dus welkom!

  Op deze avond zal er ook nog gelegenheid zijn voor het stellen van vragen m.b.t. de handreiking jeugdvoetbal RCS, die september jl. is geïntroduceerd.

  Wat zijn jullie eerste ervaringen met deze handleiding die vooral als doel heeft om met een eenduidige opvatting te trainen en coachen binnen de onderbouw.

  Contact/info via Nando Pfaff (email rcs-tcjun@outlook.com)

  Hopelijk tot dan,

  Namens de TC,
  Michel Jonckman (TC onderbouw)