• Vragen over de Voetbal.nl en KNVB Wedstrijdzaken app

    4 okt 2019
  • Bij Sportlink krijgen ze momenteel veel vragen over de apps. ‘Ik kan niet inloggen in de KNVB Wedstrijdzaken app’ en ‘Ik wil de foto/gegevens van mijn kind in de app wijzigen, hoe werkt dit?’ De Servicedesk doet enorm haar best om alle vragen via mail en telefoon te beantwoorden. Maar wist je dat je het antwoord ook online kunt vinden? Bij Sportlink hebben ze namelijk de vier meest gestelde vragen (met antwoorden) op een rijtje gezet -> zie de Sportlink-website

    Over de vorige seizoenen gebruikte RCS app komen bij onze club ook vragen binnen. De RCS app wordt vanaf dit seizoen niet meer aangeboden in de Playstore (Android) en App Store (Apple). De app Voetbal.nl is de vervanger van de RCS app, hier staan alle teams met wedstrijden, uitslagen en standen. Nieuwsberichten, laatete Twitterberichten en Facebook-nieuws zijn hier op de voorpagina van de website te vinden.