• Voorlopige indeling Jeugdspelers RCS seizoen 2019-2020

  14 aug 2019
 • Inmiddels versie 2 beschikbaar van indeling MO-teams en VR1! De voorlopige indeling van de RCS-(jeugd)teams voor het seizoen 2019-2020 staat hierbij ter inzage met volgende link: https://1drv.ms/u/s!Ao246geQDbPoiV9a3XyqShdFXLvc?e=2nfVv7

  Voorlopige indeling MO-teams en VR1
  Dit seizoen komen we helaas in bijna alle leeftijdscategorieën speelsters te kort om deugdelijke teams te kunnen vormen. Om toch alle meiden de mogelijkheid te bieden om te voetballen, hebben we een dusdanige teamindeling moeten maken die niet bij iedereen met gejuich zal worden ontvangen.

  Toch denken wij dat deze indeling zeker een kans van slagen heeft en een ieder een sportief en plezierig voetbal seizoen zal geven. Mochten er naar aanleiding van de (voorlopige)indeling vragen of opmerkingen zijn, horen wij deze graag(per mail aub), ook is het mogelijk om naar aanleiding van de voorlopige indeling een avond hieraan te wijden, ook dit graag even per mail aangeven.

  Letop, het betreft een voorlopige indeling, voorkeuren zijn bespreekbaar.

  Mvg
  Hans Poppe namens de Jeugd Commissie
  Coördinator meisjes/vrouwen voetbal
  rcs-vrmoteams@outlook.com