• Zaterdag 12-oktober-2019 werd verwacht dat de wedstrijd van RCS 1 - Nieuwdorp 1 via VoetbalTV getoond kon worden. Helaas door technische problemen was dit niet mogelijk. Onze excuses daarvoor. Er wordt nog bekeken of de wedstrijd nog wel achteraf bekeken kan worden. We zijn in contact met VoetbalTV om de problemen op te lossen.

    VoetbalTV: Alle wedstrijden op ons hoofdveld worden opgenomen en live getoond via VoetbalTV.  VoetbalTV maakt met behulp van ‘slimme’ camera’s volautomatisch videoregistraties van de wedstrijden op veld 1 van alle teams met spelers vanaf 13 jaar. Op VoetbalTV kunnen spelers, coaches, scheidsrechters en fans de mooiste voetbalmomenten terugkijken, analyseren, verzamelen en delen met vrienden, familie, volgers en fans.

    Voor meer info en het downloaden van de app kijk op VoetbalTV