• Kerstzaalvoetbaltoernooi RCS speelde 2e Kerstdag mee in het Corstanje Assurantiën Kerstzaalvoetbaltoernooi in het Omnium in Goes. RCS kwam tot de finale en verloor van VC Vlissingen (Groene Ster). Een mooie 2e plaats voor ons 1e elftal! Voor alle uitslagen van de gespeelde wedstrijden, kijk op de website van 's Heer-Arendskerke.

    Pluym Indoor Soccertoernooi Op donderdag 2 januari 2020 speelden in het 34e Jupiler Pluym Indoor Soccertoernooi de vier geplaatste ploegen RCS, Breskens, Terneuzense Boys en Terneuzen onderling in een poule om een zo gunstig mogelijke positie voor de finaledag op zaterdag 4 januari af te dwingen. RCS eindigde daarbij op de 4e plaats. Tijdens de finaledag werd de finale gehaald, waarbij werd verloren van Terneuzen.  Ook hier een 2e plaats voor ons 1e elftal! Meer info (volgt ) op www.soccerzeeland.nl

    Conclusie is dat "onze zaalvoetballers" tot de beste van Zeeland gerekend mogen worden!