• RCS 4

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eenennaam, Dion vanOverige stafTeammanager
    Heemskerk, Bram vanOverige stafTeammanager
    Lomwel, Dennis vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 12:30De Noormannen 3 - RCS 4Sportpark de Prelaat
    6 nov. 14:30RCS 4 - MZVC 4Sportpark De Alblas
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.RCS 4 - GPC Vlissingen 64 - 6
    9 okt.Walcheren 4 - RCS 411 - 3
  • Poulestanden RCS 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Serooskerke 544002051512
    2GPC Vlissingen 644002013712
    3VCK 443102041610
    4Walcheren 4421116887
    5Arnemuiden 522005326
    6Veere 43201151146
    7FC Dauwendaele 6311110824
    8Zeelandia Middelburg 74112181264
    9De Noormannen 34013514-91
    10MZVC 44013619-131
    11De Meeuwen 54004521-160
    12RCS 44004830-220

    Poulestanden RCS 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeelandia Middelburg 622006336
    2Wolfaartsdijk 321015323
    3RCS 4200238-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloem, JohnTeamspeler
    Breen, Stan vanTeamspeler
    Delhoofen, MichaelTeamspeler
    Dellebeke, PeterTeamspeler
    Eeden, Colin van denTeamspeler
    Eenennaam, Dion vanTeamspeler
    Eijkeren, Niels vanTeamspeler
    Francke, DanielTeamspeler
    Hamer, Joey deTeamspeler
    Heemskerk, Bram vanTeamspeler
    Joosse, MelvinTeamspeler
    Jopse, SanderTeamspeler
    Linde Corea, Lorenzo van derTeamspeler
    Lomwel, Dennis vanTeamspeler
    Meer, Lennart van derTeamspeler
    Niemantsverdriet, MervinTeamspeler
    Nieuwenhuizen, Jelle van denTeamspeler
    Rehatta, RayvanoTeamspeler
    Schinkel, EdwinTeamspeler
    Tiessens, RichardTeamspeler
    Veen, RolandTeamspeler
    Verkuil, OttoTeamspeler
    Werner, JordanTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    De Noormannen 3

    VS

    RCS 4

    30 oktober 202112:30 uur
    Sportpark de Prelaat veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    RCS 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd