• Deze week en bij de wedstrijd van ons eerste elftal tegen Kapelle is Rafael Wallaart de pupil van de week. Hij is 9 jaar en gaat op school op SO Keurhove in Middelburg in de groep Parelduikers (hij zit nu in groep 5). In RCS JO10-3 speelt hij regelmatig in de spits en hij is invaller voor de keeper! Zijn favoriete club in Nederland is zoals je op de foto kunt zien Ajax. In het buitenland heeft hij maar liefst 3 favoriete clubs: Juventus, FC Basel en Real Madrid. Zijn favoriete speler is Cristiano Ronaldo. De hobby's van Rafael zijn Voetbal, voetbal, voetbal en gamen! Hij eet het liefst spaghetti. Later wil hij heel graag profvoetballer worden en als dat niet lukt Scheidsrechter! Rafael zit op het speciaal onderwijs door zijn ADHD. Voetbal is zijn leven geworden, alles draait daarom. Hij kan door de voetbal zijn ongelooflijk grote energie kwijt. Hij heeft echt zijn sport gevonden. Hij denkt dat de uitslag bij de wedstrijd van RCS tegen Kapelle 3-1 wordt.