• Ajax komt opnieuw naar VV RCS!

    Ben jij tussen de 6 en 16 jaar en wil je een dag trainen als een echte Ajax-speler? Doe dan op donderdag 17 oktober mee aan de Ajax Clinic bij VV RCS!

    Tijdens de clinic in de herfstvakantie staat het thema samenwerken centraal. In de ochtend start je met techniektraining. Vervolgens pas je de technische vaardigheden toe in oefeningen waarbij het samenwerken nadrukkelijk aan bod komt, zoals pass & trap, een overtal uitspelen en verschillende partijvormen.

    Je wordt ingedeeld in een team op basis van leeftijd en niveau. Met dit team werk je zo goed mogelijk samen. Aan het eind van de dag wordt namelijk aan de hand van de manier van samenwerken het Team van de Dag gekozen!

    Meld je nu aan!

    https://www.ajaxcampsenclinics.nl/clinics/ajax-clinic-6-16-jaar-donderdag-17-oktober-2019