• Beste Sportvrienden, dinsdag 31-maart-2020 werd duidelijk dat dit seizoen de competities in het amateurvoetbal niet meer uitgespeeld zullen worden. Door de aangescherpte en verlengde maatregelen om de verspreiding van het Corona-virus een halt toe te roepen achten wij de kans klein, dat er in juni wel gespeeld kan worden. Wij hebben daarom in overleg met ons hoofdbestuur helaas de beslissing moeten nemen om ons Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi 2020 te annuleren.

  In deze onzekere tijd vinden wij het belangrijk, dat er duidelijkheid is voor alle partijen. Dat is ook de reden, dat wij ruim op tijd ons jeugdtoernooi annuleren. Uiteraard hopen wij dat jullie volgend jaar ook weer willen deelnemen aan ons jeugdtoernooi.

  We wensen iedereen, jou, het team en jullie naasten veel sterkte en gezondheid toe en hopelijk tot in 2021.

  Met vriendelijke groet, 

  Namens de Toernooicommissie van de v.v. R.C.S.

  Hans van Eenennaam
  Raymond Butz
  Helena Maljaars