• 2 VE zondag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 11:30RCS 2 - Achtmaal 2Sportpark De Alblas
    11 okt. 10:00SC Welberg 2 - RCS 2Sportpark 't Zandbaantje
    25 okt. 12:00ODIO 3 - RCS 2Sportpark De Heiloop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.Nieuw Borgvliet 2 - RCS 23 - 3
    20 sep.RCS 2 - SC Gastel 31 - 1
  • Poulestanden RCS 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terneuzen 2321011567
    2VC Vlissingen 23201151236
    3RCS 2302157-22
    4Sluiskil 1301229-71

    Poulestanden RCS 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NSV 222007166
    2Halsteren 222007256
    3Nieuw Borgvliet 221106514
    4ODIO 321019543
    5VC Vlissingen 221016423
    6Steenbergen 221015323
    7SC Welberg 220207702
    8SC Gastel 320205502
    9RCS 220204402
    10Achtmaal 2201136-31
    11RSV 2200219-80
    12DEVO 22002211-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Afkir, YoussefTeamspeler
    Grozema, JoffreyTeamspeler
    Janse, MartinTeamspeler
    Kloet, DaanTeamspeler
    Kortenhof, Sjoerd vanTeamspeler
    Rumpt, Eddy vanTeamspeler
    Schutte, SanderTeamspeler
    Spaandonk, Koen vanTeamspeler
    Vermeulen, WesselTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kloet, DaanOverige stafTeammanager
    Tournoy, NielsTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RCS 2

    VS

    Achtmaal 2

    04 oktober 202011:30 uur
    Sportpark De Alblas veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    RCS 2

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd