Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Lokale sportheldenEindelijk is het dan zo ver. Vanaf woensdag 20 februari ontvangen klanten van Jumbo Oost-Souburg bij € 15,-* aan boodschappen een setje met VV RCS-sportplaatjes gratis. Vraag aan familieleden en kennissen of ze ook voor je willen sparen. Op deze wijze wordt het vrij eenvoudig om alle verschillende plaatjes bij elkaar te sparen.

 

Sparen en bewaren in het unieke VV RCS-verzamelalbum

Alle 522 sportplaatjes kunnen bewaard worden in het speciaal voor VV RCS ontworpen sportplaatjes verzamelalbum. Ieder individueel gefotografeerd lid krijgt een gratis verzamelalbum verstrekt! Deze gratis albums worden vanaf zaterdag 16 februari via de leiders op de vereniging verspreid. Zorg dat je het album tijdig in je bezit hebt, zodat je vliegend van start kan gaan met het sparen van alle plaatjes van VV RCS. Overige leden en geïnteresseerden kunnen het album aanschaffen bij Jumbo Oost-Souburg.

 

Namens het bestuur van VV RCS en Jumbo Oost-Souburg, veel spaarplezier toegewenst!

* exclusief tabak en emballage

 

 

 

 

 

Merchandise2019

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 22 februari, 19:30 - 22:30
Voorjaarsbingo
______________
woensdag 27 februari, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 1 maart, 18:30 - 20:00
Kinderbingo
______________
vrijdag 15 maart, 19:15 - 22:00
JC Overleg
______________
woensdag 20 maart, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech