Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Het RCS Darttoernooi vond plaats op zaterdagavond 26-januari-2019. Darts2019 1Na leuke poule wedstrijden werd de stand opgemaakt en konden we aan een verrassende winnaars en verliezersronde beginnen. Ook daar waren verrassende uitslagen te zien, waardoor in de verliezersronden Marco De Poorter en Dennis van Lomwel de finale mochten gooien, waar de laatst genoemde won met 4-1! In de winnaarsronde finale stonden Rini Menheere en Herman Bekker tegenover elkaar, laatst genoemde wist bij de stand van 4-4 met een 121 finish op de bull de toernooi winst binnen te halen. Een zeer geslaagde avond, met dank aan Sport Centre Souburg voor de dartprijzen

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 26 april, 19:15 - 22:00
JC Overleg
______________
woensdag 15 mei, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 17 mei, 19:15 - 22:00
JC Overleg
______________
zondag 19 mei, 10:30 -
FIFA-toernooi
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech