Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

CeesHoutepen20192020Het bestuur van v.v RCS kan verheugd mededelen dat het erin is geslaagd om Cees Houtepen als nieuwe hoofdtrainer voor het seizoen 2019-2020 te contracteren. Cees is momenteel trainer van zaterdag 2e klasser FC Axel en wordt opvolger voor de aan het eind van het seizoen vertrekkende trainer John Bentschap Knook. Het bestuur is ervan overtuigd, dat zij in de persoon van Cees Houtepen een ambitieuze trainer heeft aangetrokken, die met een frisse blik de talentvolle jonge selectie van v.v. RCS nader kan vormen en zien daarom uit naar een succesvolle samenwerking.

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech