Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

VoorbereidingstoernooiIeder jaar aan het begin van het seizoen wordt traditioneel het Klaverblad Verzekeringen Voorbereidingstoernooi gehouden. Helaas kon dit vanwege de droogte van de velden niet plaatsvinden. Daarop is besloten dit te verplaatsen naar de winterstop. Op zaterdag 12 januari 2019 werd het toernooi nu in één dag gespeeld. 

 

ZldMBwint toernooi2019JO13-1 en JO15-1 teams speelden ‘s-morgens. Bij de JO13-1 en JO15-1-teams eindigde Zeelandia Middelburg op de 1e plaats. De JO17-1 en JO19-1 teams speelden ‘s-middags. SV Walcheren won bij JO17-1 en Zeelandia Middelburg bij de JO19-1-teams.

 

Opnieuw was de toernooiwinst voor Zeelandia Middelburg, die de wisselbeker ook al meerdere keren won (zie de foto ->). 

 

De totaaluitslag van het Klaverblad Verzekeringen Voorbereidingstoernooi was:

1. ZLD M'burg

2. R.C.S.

3. Walcheren

 

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech