Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

RCSindoorscoccer2019 1RCSindoorscoccer2019RCS speelde 5-januari-2019 in het Indoorsoccertoernooi Zeeuws-Vlaanderen. Alle poulewedstrijden tegen Zaamslag, STEEN en Koewacht werden gewonnen. In de kwartfinale werd Oostburg verslagen en in de halve finale was RCS te sterk voor Terneuzen. De finale tegen FC Axel werd gewonnen met 3-0! Voor meer info kijk op -> https://soccerzeeland.nl/ of ga naar de uitslagen van de finaledag op zaterdag 5-januari-2019

Zaamslag
3. STEEN
4. Koewacht

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech