Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

kees en johnNa drie seizoenen gaan John Bentschap Knook en RCS na een prima samenwerking in goed onderling overleg afscheid van elkaar nemen. Het is nog niet bekend wat de volgende club van John gaat worden. Verder gaat Kees Westerweele weer voor het hoofdtrainerschap. Kees wordt trainer van ‘s-Heer Arendskerke. RCS gaat op zoek naar een nieuwe trainer.

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech