Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

LiamSchutteDeze week en bij de wedstrijd van ons 1e elftal tegen Kapelle op zaterdag 8-december-2018 was Liam Schutte de pupil van de week. Liam is 8 jaar en gaat op school naar basisschool "de Tweemaster" in Oost-Souburg. Hij zit daar in groep 5. Hij heeft bij RCS drie weken in de mini’s gespeeld en is toen als heel snel overgezet naar de F4 bij zijn broer Finn! Zijn favoriete club in Nederland is AJax en in het buitenland is Paris Saint Germain zijn favoriete team. De beste speler in het buitenland is volgens Liam, Neymar da Silva Santos van PSG. In Nederland vindt hij Donny van de Beek de beste! Liam heeft eingelijk maar een groet "hobby" en dat is voetballen. Zijn lievelingseten is loempia. Liam wil later Profvoetballer worden. Hij denkt dat de uitslag zaterdag RCS-Kapelle 2-1 wordt. (red: het werd 2-2)

 

Goudsponsors

Agenda

woensdag 20 februari, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 22 februari, 19:30 - 22:30
Voorjaarsbingo
______________
vrijdag 1 maart, 18:30 - 20:00
Kinderbingo
______________
vrijdag 15 maart, 19:15 - 22:00
JC Overleg
______________
woensdag 20 maart, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech