Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

gereserveerdRegelmatig wordt voor overleg de bestuurskamer gereserveerd op de website via Adri Matthijsse (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.). Wanneer diegene dan op de geplande datum/tijd bij de bestuurskamer komt, blijkt er iemand anders een niet gereserveerd overleg te hebben. Dat is zeer irritant voor diegenen die gepland overleg hebben, want de reservering wordt dan niet gerespecteerd en men blijft zitten! Afspraak is en blijft dat reserveringen gemeld worden via mail bij de website. Iedereen kan in de kalender zien wanneer en waar een overleg plaatsvindt en tevens wie de contactpersoon is. Er kan eventueel met diegene overlegd worden bij dubbele planning. Een gepland overleg gaat altijd voor!

%MCEPASTEBIN%
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech