Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

 

Bedankt vrijwilligerOp 30 juni 2018 speelde ons eerste elftal op een bloedhete zaterdag een oefenwedstrijd tegen profclub FC Dordrecht. Het was voor RCS lang geleden dat er een wedstrijd tegen een profclub gespeeld werd. Wij als commissie vonden het een geslaagde dag voor leden, spelers en sponsoren.

Afgelopen week hebben wij als commissie bij elkaar gezeten om te evalueren. Hieruit zijn een aantal verbeterpunten naar voren gekomen. Eén daarvan was dat wij zijn vergeten de vrijwilligers te bedanken die deze dag hebben mogelijk gemaakt.

Bij deze willen wij graag van de gelegenheid gebruik maken om de vrijwilligers van deze dag te bedanken. Wij hebben de complimenten gekregen van FC Dordrecht en de sponsoren voor het organiseren van deze wedstrijd. Dit hadden wij niet kunnen doen zonder jullie inbreng.  Bedankt hiervoor!!

Sven van Rosevelt   Namens de Profclub-commissie

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech