Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi logo 201912019 is het 90-jarig jubileumjaar van onze vereniging! Net als de afgelopen jaren houden wij ook weer ons traditioneel Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi. Dit ook met een feestelijk randje, want het is de 5e editie.

Wij nodigen dan ook graag alle jeugdteams uit t/m O17 van alle verenigingen.

In alle categorieën zijn bekers voor de deelnemende teams per poule en op zaterdag is het traditioneel de pupillendag en zijn er nog een aantal andere activiteiten. Dit jaar is het op vrijdag 14 juni de meisjesavond. We streven naar poules van 5 teams. De exacte aanvangstijden volgen later.

 

Vrijdagavond 14 juni 2019

MO13, MO15 en MO17 teams

Vrijdagavond 21 juni 2019

JO13 (alle klassen) en JO15 (3e, 4e, 5e) teams

Zaterdag 22 juni 2019

’s-Morgens: JO7, JO8, JO9-teams

’s-Middags: JO10, JO11 teams

’s-Avonds:  JO15 (hfd, 1e) en JO17 (alle klassen) teams

De Toernooicommissie verzoekt u in te schrijven voor 15 mei 2019. Inschrijven gaat d.m.v. deze link. Inschrijfformulier Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi 2019. Hierbij wordt u gevraagd een aantal gegevens in te vullen.

Deelname op volgorde van inschrijving. U krijgt een bevestiging per mail van uw inschrijving. Mocht het toernooi vol zitten, dan krijgt u hier ook bericht van.

Via de link Overzicht inschrijvingen Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi 2019 kan u zien of uw inschrijving is binnengekomen en welke teams en verenigingen hieraan deelnemen. Download het pamflet hier

Met vriendelijke groet, namens de Toernooicommissie van de v.v. R.C.S.

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech