Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Yaron BoomDeze week en bij de wedstrijd RCS 1 - Bevelanders 1 op zaterdag 13-oktober-2018 was Yaron Boom de Pupil van de week! Yaron gaat in Middelburg op school. Hij zit op de Cypressenhof in de Magistraatwijk. Hij voetbalt bij RCS JO11-1 in de verdediging. Hij speelt meestal als rechtsback. Zijn favoriete club in Nederland is Feyenoord en in het buitenland is dat Bayern München! De meest favoriete speler vindt hij de bij Bayern München spelende Robert Lewandowski. De hobby's van Yaron zijn Voetbal en Fortnite spelen. Zijn lievelingseten: Friet met frikandel. Later wil hij profvoetballer worden. Yaron denkt dat de uitslag van de wedstrijd RCS - Bevelanders 3-0 wordt. Hopen wij natuurlijk ook, want het 1e elftal heeft de punten hard nodig.(red: het werd 6-2!)

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 19 oktober, 19:30 - 20:00
Kinderbingo
______________
woensdag 24 oktober, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
donderdag 25 oktober, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
vrijdag 26 oktober, 19:00 -
5e editie VV RCS voetbalquiz
______________
woensdag 31 oktober, 19:30 - 22:30
Algemene Ledenvergadering
______________
donderdag 1 november, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech