Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Yaron BoomDeze week en bij de wedstrijd RCS 1 - Bevelanders 1 op zaterdag 13-oktober-2018 was Yaron Boom de Pupil van de week! Yaron gaat in Middelburg op school. Hij zit op de Cypressenhof in de Magistraatwijk. Hij voetbalt bij RCS JO11-1 in de verdediging. Hij speelt meestal als rechtsback. Zijn favoriete club in Nederland is Feyenoord en in het buitenland is dat Bayern München! De meest favoriete speler vindt hij de bij Bayern München spelende Robert Lewandowski. De hobby's van Yaron zijn Voetbal en Fortnite spelen. Zijn lievelingseten: Friet met frikandel. Later wil hij profvoetballer worden. Yaron denkt dat de uitslag van de wedstrijd RCS - Bevelanders 3-0 wordt. Hopen wij natuurlijk ook, want het 1e elftal heeft de punten hard nodig.(red: het werd 6-2!)

Goudsponsors

Agenda

woensdag 20 februari, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 22 februari, 19:30 - 22:30
Voorjaarsbingo
______________
vrijdag 1 maart, 18:30 - 20:00
Kinderbingo
______________
vrijdag 15 maart, 19:15 - 22:00
JC Overleg
______________
woensdag 20 maart, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech