Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

 

rmd 9610 20181011 1813155973Nadat vorige week met 4-0 werd gewonnen van Dauwendaele, stond vandaag de clash tegen Walcheren op het programma. Walcheren is prima gestart en staat met de volle buit na twee wedstrijden bovenaan. De wedstrijden tegen Walcheren brengen altijd wat extra’s teweeg, omdat de jongens al vanaf de jeugd tegen elkaar spelen. En daardoor elkaar door en door kennen. Bij RCS waren weer wat spelers teruggekeerd, de volgende spelers waren door blessures nog niet beschikbaar: Sven van Rosevelt, Lars van Rosevelt, Joey Katzenbauer, Morad Bobouh en Remco Felius.

Vanaf het fluitsignaal klapte Walcheren erop. RCS keek toe, ging niet mee in de strijd en liet zich naar de slachtbank leiden. Al na 1 minuut kreeg Walcheren door slap ingrijpen de kans op 1-0. Tim kon nog net redden. Maar als je dacht dat dit RCS wakker zou schudden had je het mis, want RCS toonde geen beleving en miste de wil om te winnen. Dit was bij Walcheren wel duidelijk aanwezig en binnen 25 minuten stond rmd 9807 20181011 1768711197een 4-0 voorsprong voor Walcheren op het scorebord. Het 1e doelpunt werd na een prima voorzet binnengekopt door Levi Swiers en uit een vrije trap zorgde wederom Levi Swiers voor 2-0. Louis Ponte schoot de bal hoog in de touwen binnen 3-0. En na balverlies zorgde Daryl Hollander via een snelle omschakeling voor de 4-0. Eindelijk kwam RCS hierna ook wat meer in de wedstrijd en Yordi bracht vlak voor rust de 4-1 op het bord. Dit was ook tevens de ruststand.

In het begin van de 2e helft dicteerde RCS het spel en ging op jacht naar een 2e treffer, maar toen Walcheren in de 55e minuut een vrije trap via Maarten van Rosevelt binnenschoot en dit 5-1 betekende gingen de kopjes naar beneden. Gelukkig geloofde Walcheren het ook en verzandde de 2e helft in een gezapig wedstrijdje. De wedstrijd was gespeeld. In de 65e minuut bepaalde Walcheren na een fout achterin via Gino Zuppelli de stand op 6-1 en bracht Nicky met een afstandsschot de stand op 6-2. Maar het laatste doelpunt was voor Walcheren. Uit een vrije trap werd de bal door de geheel vrijstaande Daryl Hollander binnengekopt 7-2. En vlak voor tijd kon RCS de score nog iets draaglijker maken, maar de strafschop van Yordi werd door rmd 9915 20181011 1888099812keeper Youssef Ben Sellam van Walcheren gestopt. Niet veel later floot de goed leidende scheidsrechter De Vos voor het einde van de wedstrijd.

Deze wedstrijd maar snel vergeten en volgende week met de juiste instelling de punten in Souburg behouden tegen De Bevelanders.

Opstelling: Tim Blind, Anwar Roemeratoe (Gyon Bentschap Knook’70), Mike vanSchaardenburg, Dany van Dijk, Bjorn Langeveld (Yannik Taniwel’35), Nicky van Merrienboer, Hicham Azzanagui, Yordi Nijland, Mourad Azzanagui (Quassim el Guadi’60), Dyllan Davidse en Jerfy Booij.

Doelpunten: Yordi Nijland en Nicky van Merrienboer

Bekijk alle foto's gemaakt bij deze wedstrijd in het foto-album hier op de website.

 

Goudsponsors

Agenda

woensdag 20 februari, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 22 februari, 19:30 - 22:30
Voorjaarsbingo
______________
vrijdag 1 maart, 18:30 - 20:00
Kinderbingo
______________
vrijdag 15 maart, 19:15 - 22:00
JC Overleg
______________
woensdag 20 maart, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech