Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

rmd 8667 20181001 1510921236Na de valse start tegen VCK vorige week stond vandaag de wedstrijd tegen buurman Dauwendaele op het programma. Dauwendaele had vorige week verrassend gewonnen met 4-2 gewonnen van titelkandidaat Zaamslag. Bij RCS  waren door verschillende oorzaken Yannik Taniwel, Sven van Rosevelt, Mourad Azzanagui, Bjorn Langeveld, Lars van Rosevelt, Zenno Coppejans, Joey Katzenbauer, Morad Bobouh en Remco Felius niet beschikbaar. Hierdoor kregen de 1e jaars JO-19 spelers Dany van Dijk, Dyllan Davidse en Gyon Bentschap Knook een plaats in de basis.

In de 1e helft ging de wedstrijd gelijk op, waarbij RCS het meeste balbezit had. Maar voor de doelen gebeurde er weinig opwindends. Er viel rmd 9122 20181001 1903236787alleen een kans voor Yordi te noteren, maar zijn inzet was niet krachtig genoeg om de keeper van Dauwendaele te verontrusten. Zodoende ging de rust in met een 0-0 stand.

Ook in de 2e helft had RCS het meeste balbezit, maar was nu ook dreigender voor het doel. Na een kwartiertje in de 2e helft leek RCS op een 1-0 voorsprong te komen, toen Jerfy een vlot lopende aanval binnenschoot. De grensrechter van Dauwendaele twijfelde, maar stak na enige bedenktijd toch zijn vlag de lucht in en de scheidsrechter nam zijn signaal over. Zodoende bleef de stand 0-0. RCS bleef aandringen en het was wachten op een doelpunt en in de 65e minuut was het zover. Jerfy zette de aanval zelf op, kreeg de bal prima terug van Quassim en schoot de 1-0 in de touwen. De ban was gebroken. Dauwendaele ging meer risico’s nemen en kreeg hierna één kans, waarbij Tim prima handelend optrad en de inzet onschadelijk maakte.

rmd 9213 20181001 1917277743Niet veel later stond de 2-0 op het scorebord toen bij een voorzet van Quassim, Yordi een prima blok zette en Jerfy met zijn 2e van de middag de 2-0 kon binnenschieten. De wedstrijd was gespeeld en RCS kreeg meer ruimte. In de 84e minuut werd de ingevallen JO-19 speler Richen James prima door Nicky bediend en hij zorgde met een prachtig schot voor de 3-0. Een minuut later zorgde Yordi met een schitterend schot vanaf de rand van de 16-meter voor de 4-0 eindstand. Niet veel later floot de prima leidende scheidsrechter Bruggeman voor het einde van de wedstrijd. Een prima 2e helft waarbij de JO-19 spelers een uitstekende indruk maakten en Dyllan werd gekozen tot ‘man of the match’.

Volgende week de derby tegen koploper Walcheren.

Opstelling: Tim Blind, Anwar Roemeratoe (Jordy Schoonen’75), Mike vanSchaardenburg, Dany van Dijk, Gyon Bentschap Knook, Nicky van Merrienboer, Hicham Azzanagui, Yordi Nijland, Dyllan Davidse, Quassim el Guadi  (Richen James’79) en Jerfy Booij (Roel Janse ’85)

Doelpunten: Jerfy Booij 2x, Richen James en Yordi Nijland.
Kijk voor alle foto's in het foto-album hier op de website

 

Goudsponsors

Agenda

woensdag 20 februari, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 22 februari, 19:30 - 22:30
Voorjaarsbingo
______________
vrijdag 1 maart, 18:30 - 20:00
Kinderbingo
______________
vrijdag 15 maart, 19:15 - 22:00
JC Overleg
______________
woensdag 20 maart, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech