Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

OldStarsWalkingBen je 60 + en heb je altijd al een keer tegen de ex internationals willen voetballen? Kom dan op vrijdagmiddag 19 oktober a.s. naar de Oldstars Walking Footballmeeting bij voetbalvereniging De Meeuwen in Zoutelande.

In samenwerking met Sport Zeeland, voetbalvereniging De Meeuwen en het Nationaal ouderenfonds organiseren we een Walking Football Meeting. Samen met de OldStars teams van een aantal betaald voetbalorganisaties en het OldStars team ex- Internationals gaan we deze middag aan de slag om verenigingen en 60+ leden kennis te laten maken met de snelgroeiende spelvorm voor ouderen. Je kan je voor dit evenement inschrijven als team, maar ook als individu. De amateurvoetbalverenigingen De Meeuwen, LuctorHeinkenszand en De Westhoek hebben zich inmiddels al aangemeld. Wie volgt?

Kunnen wij als RCS wellicht met een team inschrijven (eventueel met oud-RCS-ers)? Meer informatie in de uitnodiging -> hier.

 

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 19 oktober, 19:30 - 20:00
Kinderbingo
______________
woensdag 24 oktober, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
donderdag 25 oktober, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
vrijdag 26 oktober, 19:00 -
5e editie VV RCS voetbalquiz
______________
woensdag 31 oktober, 19:30 - 22:30
Algemene Ledenvergadering
______________
donderdag 1 november, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech