Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

groteclubactieInmiddels is de grote clubactie weer van start gegaan. Ook RCS doet weer mee aan deze actie. Vorig jaar is gebleken dat er een heleboel jeugdspelers zijn met een groot verkooptalent! Ook dit jaar hopen wij dat de jeugd zich weer wil inzetten om zoveel mogelijk loten te verkopen. Het team dat (naar rato) de meeste loten verkoopt wint dan ook een mooie teamprijs in de vorm van een teamuitje bij de mc Donalds in Middelburg! De verkoop verloopt op grond van een éénmalige machtiging. Hierdoor hoeven de kinderen niet met geld over straat. Naast het steunen van de club (ieder verkocht lot, levert de club €2,40 op) maken deelnemers ook nog eens kans op mooie prijzen, waaronder een playstation 4! Wij hopen dat iedereen weer enthousiast gaat verkopen!

 

%MCEPASTEBIN%

Goudsponsors

Agenda

woensdag 12 december, 18:30 - 21:00
Rinus-avond
______________
vrijdag 14 december, 18:30 - 22:30
Kerstbingo
______________
dinsdag 18 december, 09:00 - 22:00
Jeugdcommissie overleg
______________
woensdag 19 december, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 21 december, 18:00 - 21:00
JO13-1
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech