Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

15092018 315092018 1Het 1e elftal speelde zaterdag 15-september een bekerwedstrijd tegen Ijzendijke op ons sportpark. Deze wedstrijd werd door RCS 1 gewonnen met 7-0 met doelpunten van Jerfy Booij (2x), Quassim el Gauadi, Hicham Azzanagui, Nabil Azzanagui, Nicky van Merrienboer en Yordi Nijland. Foto's van deze wedstrijd staan hier in het foto-album op de website. Ons 2e elftal speelde ook thuis een bekerwedstrijd tegen Nieuwdorp 2 en verloor met 1-4. Voor RCS VR1 stond er ook een bekerwedstrijd gepland. Zij speelden thuis tegen MZC'11 VR2 uit Zierikzee. Eindstand 2-2. Foto's van deze wedstrijd staan ook hier in het foto-album op de website.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech