Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

voetbalquizOp vrijdag 26 oktober wordt de 5e editie van de VV RCS voetbalquiz gehouden. Onder leiding van Ralf Eversdijk en Yordi Nijland zullen de deelnemers ook deze editie weer een hoop nieuwe voetbalfeiten te weten komen. Lijkt het jullie ook leuk om mee te doen? Schrijf je dan nu in via de mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Let op: - Deelname in tweetallen (minstens 1 moet lid zijn van RCS). - Deelnemers moeten minimaal 16 jaar zijn. - Deelname is gratis. - Prijzen worden ter beschikking gesteld door de familiedagcommissie. - Locatie: Kantine RCS - Inloop vanaf 19.00, start 19.30. - Vol = Vol

 

%MCEPASTEBIN%
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech