Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

RonnieKrocket tagHet kan gebeuren dat teams van v.v.RCS aan de andere kant van de tunnel moeten voetballen. In dit geval kunnen de trainers/leiders een beroep doen op de t-tags die in het bezit zijn van de vereniging.

 

Tot het eind van vorig seizoen nam Ronnie Krocké de taak op zich om deze grijze apparaatjes netjes te beheren. Op je wenken bediend, kwam Ronnie de tags vaak brengen en halen tijdens trainingen zodat men hier verder geen omkijken naar had.

 

Helaas heeft Ronnie aangegeven dat we bij RCS voor komend seizoen op zoek moeten naar een nieuwe vrijwilliger die deze taak op zich wil nemen. Vanuit de club zoeken we dus iemand die het leuk vindt om de t-tags te beheren.

 

Heb jij hierin interesse? Laat het dan even weten via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

%MCEPASTEBIN%

Goudsponsors

Wedstrijd RCS 1

Competitiewedstrijd RCS 1 tegen V.V. Zaamslag 1 op 17 november 20181kl

Agenda

woensdag 21 november, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 23 november, 17:00 - 18:00
Sinterklaasfeest
______________
maandag 3 december, 19:00 -
Sportraad vergadering
______________
woensdag 12 december - hele dag
Rinus-avond
______________
vrijdag 14 december, 18:30 - 22:30
Kerstbingo
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech