Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Famdag2018 1Op zaterdag 23 juni vond op ons sportpark De Alblas de jaarlijkse Klaverblad Verzekeringen familiedag plaats. Al vroeg in de ochtend waren de eerste vrijwilligers op de been om er ook dit jaar weer een waar feest van te maken. Tenten werden opgezet, springkussens opgeblazen, spelletjes klaargezet en ook voor de bbq werd er al van alles in gereedheid gebracht. Om 12 uur ging de dag van start en begonnen de fanatieke bezoekers aan de diverse spellen. Anders dan verwacht bleek het heel de middag stralend weer te zijn. De zonnebrand, beschikbaar gesteld door Klaverblad verzekeringen, kwam dan ook goed van pas. Ook de ijskar die gratis ijs uitdeelde uit naam van Klaverblad Verzekeringen werd druk bezocht. Rond half 8 werd het eerste vlees op de bbq gelegd. Ook dit jaar had AVC weer gezorgd voor heerlijk vlees wat bij de inmiddels hongerige aanwezigen goed in de smaak viel. Na het doven van de bbq’s bleef de gezelligheid nog even doorgaan. RCS bedankt alle vrijwilligers die deze dag mogelijk hebben gemaakt, met in het bijzonder de familiedagcommissie. We kunnen weer terugkijken op een zeer geslaagde dag voor jong en oud!

Erik de Kraker heeft mooie foto's gemaakt tijdens de familiedag en deze staan hier in het fotoalbum 

%MCEPASTEBIN%

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech