Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Winnaars gez toernooi2018Als afsluiting van het toernooiweekend van het Jeugdtoernooi is op zondagmiddag, inmiddels traditioneel, het 7x7 gezelligheidstoernooi. Alle A-junioren, Seniorenteams, Leiders en trainers, vrijwilligers en ons vrouwenteam waren uitgenodigd om hieraan deel te nemen. Aan deze editie namen 20 speler en één speelster deel. Om die reden hebben we i.p.v. 7x7 op een half veld, 5x5 op een JO8/9 veld gespeeld, zodat we vier teams konden formeren. Ook dit jaar waren alle spelers en speelster door elkaar heen gehusseld. Met wederom de aansprekende namen zoals, “FC Bal op ’t Dak”, “Tikkie Terug Jaap”,  “FC De Kampioenen” en “De Derde Helft” konden we van start gaan. In wedstrijden van 17 minuten zonder scheidsrechter kon iedereen zijn balvaardigheden laten zien en dit leidde soms tot humorvolle acties, maar wel met heel veel doelpunten. Tussen de wedstrijden door was er tijd om het vocht wat door de inspanningen was kwijtgeraakt weer een beetje aan te vullen. Toen rond vier uur het laatste fluitsignaal klonk, kon de balans worden opgemaakt. Deze derde editie werd gewonnen door “FC Bal op ’t Dak”. Dit team bestond uit Rob van Koeveringe, Peter Hekkers, Sander Simonse, Jordy van Merrienboer en Wilco van Lieshout. Dit team mocht dan ook de Jupiler wisselbeker in ontvangst nemen, welke beschikbaar was gesteld door Harrie Verkaik BV. Wederom was het weer een mooie afsluiting van een super weekend en op naar het toernooi van 2019.

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech