Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

KlaverbladVerzekeringen horizontaal 200Het Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi  2018 is ook dit jaar wederom succesvol verlopen. Ruim 90 teams hebben aan deze editie deelgenomen. In een gezellige en leuke ambiance met goede weersomstandigheden hebben 15 juniorenteams en 78 pupillenteams meegedaan het afgelopen weekend. Als Toernooicommissie zijn wij dan ook trots dat alles weer zonder noemenswaardige incidenten is verlopen. Voor iedere deelnemer had Evides Waterbedrijf een bidon beschikbaar gesteld en deze konden de kinderen steeds gratis vullen met water en/of siroop. Op vrijdagavond was het de juniorenavond en op zaterdag was er voor de vierde keer de Pupillendag met allerlei activiteiten , zoals springkussens, hindernisbaan, een pannakooi, een verloting en nog andere kraampjes. Voor de JO8, JO9, JO10 en JO11 teams had Skills & Control nog wat leuke behendigheidsoefeningen uitgezet, waar deze kinderen hun voetbalskills konden laten zien. Op zondagmiddag sloten we het toernooiweekend af met het 5x5 Gezelligheidstoernooi. Hierover zie je op de site een apart verslagje. We willen alle deelnemende teams bedanken voor hun deelname en kijken alweer uit naar de volgende editie van het Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi wat door een wederom latere competitiestart weer zal gehouden  worden in het tweede of derde weekend van juni 2019.

Toernooicommissie v.v. R.C.S.,

 

Er zijn nog wat voorwerpen gevonden:
 Gevondenvoorwerpen2018 
Contact opnemen over deze voorwerpen -> Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech