Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Namens de jeugd van RCS, Hoofdbestuur en Jeugdcommissie feliciteren wij onze toernooicommissie met wederom een zeer geslaagde editie van het RCS Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi op vrijdag 15-juni-2018 en zaterdag 16-juni-2018. Bedankt! Onze dank gaat verder uit naar de scheidsrechters, activiteitencommissie, sponsoren en vele andere vrijwilligers die weer hun steentje bijdroegen om het tot een succes te maken. Graag tot volgend jaar!

 

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech