Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

rmd 5394 20170219 1630540513Vrouwenvoetbal groeit enorm in Nederland. Het aantal meisjes dat gaat voetballen neemt elk jaar nog steeds toe. En steeds meer voetbalclubs zijn in staat complete vrouwenelftallen te formeren. Wij zijn op zoek naar meisjes ter aanvulling van onze MO-teams en in het bijzonder voor ons meisjesteam MO15, dit zijn de meisjes in de leeftijd van 13 en 14 jaar. Heb je interesse om een keer mee te trainen of wil je meer info? Neem dan contact op met onze Coördinator Vrouwenvoetbal, Hans Poppe telnr. 06-10567469 of zend een e-mail naar -> Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech