Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

JO10 1 naar bekerfinale2018Nadat onze JO10-1, onder leiding van Michel en Mano, al Kloetinge, Zeelandia Middelburg, Kapelle, Nieuwland, RBC JO10-1 en Unitas ’30 verslagen hadden in eerdere wedstrijden, stonden ze deze zondag op voor de halve finale van de KNVB beker tegen RBC JO10-2. Het regende flink toen scheidsrechter Rob van Koeveringe het sein gaf voor de aftrap, maar hier leken de spelers geen last van te hebben. RCS kwam al snel op een 1-0 voorsprong door een mooie goal van Nicholas. Helaas bleek RBC een goed voetballende tegenstander en wisten zij, ondanks het sterke verdedigingswerk van Xavi, Yassin, Sem en Yaron, de stand tot een 1-1 te brengen. De derde goal viel weer ten gunste van RCS en werd mooi binnengeschoten door Yassir. Voor de rust scoorde RBC echter toch weer. Door goed keeperswerk van Dean wist RCS de score gelijk te houden en zo gingen de ploegen met een tussenstand van 2-2 de kleedkamer in. Na de rust ging het spel aan de kant van RCS een tandje omhoog, waarbij Keano en Davey hard vochten op het middenveld. De jongens van de JO10-1 van RCS wisten de wedstrijd meer naar hun hand te zetten en door een eigen goal van RBC kwam RCS dan ook op voorsprong. Zowel RCS als RBC kregen nog wat kansen waarna Mats de wedstrijd uiteindelijk afmaakte door de 4-2 te scoren. Na het fluitsignaal steeg er een luid applaus van het publiek en vierden de jongens hun verdiende overwinning. Een knappe prestatie boys! Veel succes bij de finale op 2 juni.

%MCEPASTEBIN%

Goudsponsors

Agenda

woensdag 23 mei, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 25 mei, 19:00 - 23:00
Activiteit kantine Krijn
______________
donderdag 31 mei, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
vrijdag 8 juni, 19:30 - 22:30
RCS Zomerbingo
______________
woensdag 20 juni, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 22 juni, 16:00 - 18:00
Diploma uitreiking Skills & Control
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech