Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Famdag23062018Het Klaverblad R.C.S. familiedag is een dag die in het teken staat van gezellig samen zijn, met leuke activiteiten voor jong en oud. Met na afloop een heerlijke BBQ en muziek van DJ Timo.

Dit jaar mag je je eigen teams samen stellen. De teams mogen bestaan uit min 6 en max 10 pers. Hiervan is nummer 1 de aanvoerder (leider) van het team. Dus vraag je vader, moeder, neefjes, nichtjes iedereen is welkom. Dan maken we er samen weer een onvergetelijke dag van. Ben je met minder dan 6 geen nood stuur een mail dan stellen wij nog een extra team samen.  

 

Inschrijven kan dmv onderstaande links:

 
 
We zien juliie graag op 23 juni. Wil je niet meedoen maar wel helpen bij de familiedag? Schrijf je dan in als vrijwilliger via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
KlaverbladVerzekeringen horizontaal 200 
Mede door alle vrijwilligers is de familiedag elk jaar weer een groot succes ook dit jaar is dat ons streven. De RCS-familiedag 2018 wordt gesponsord door Klaverblad Verzekeringen
mvg feest commissie

 

Goudsponsors

Agenda

woensdag 23 mei, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 25 mei, 19:00 - 23:00
Activiteit kantine Krijn
______________
donderdag 31 mei, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
vrijdag 8 juni, 19:30 - 22:30
RCS Zomerbingo
______________
woensdag 20 juni, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 22 juni, 16:00 - 18:00
Diploma uitreiking Skills & Control
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech