Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Vandaag stond de stadsderby tegen VC Vlissingen op het programma. Bij RCS ontbreken Mervin en Amine door blessures.

Op het zeer slechte hoofdveld van Vlissingen was goed combinatievoetbal spelen onmogelijk. RCS was de betere ploeg en kwam na 10 minuten verdiend op 0-1 toen Yordi een corner binnen kopte. Zo rond de 18e minuut verdubbelde Nicky de score naar 0-2, toen hij de bal met een mooie curve in de verre hoek schoot. En niet veel later schoot Nicky ook de 0-3 op het vlissingenRCS14042018 1scorebord. Nog voor rust maakte Nicky zijn hattrick, toen hij alleen voor de keeper geen fout maakte 0-4.

 

De RCS-aanvallers kregen heel veel ruimte van de verdedigers van VC Vlissingen en wisten daar wel raad mee. Ook RCS was verdedigend niet altijd bij de les, want ook VC Vlissingen kreeg in de 1e helft de nodige kansen. Maar Tim kwam in alle gevallen als winnaar uit de strijd. Ruststand: 0-4

 

In de 2e helft was het éénrichtingsverkeer. RCS kreeg legio kansen, maar of het vizier stond niet op scherp of keeper Shurmelon Nicolina stond op zijn post. Zelfs een strafschop, toen Marlo onderuit werd gehaald, was aan Lars niet besteed. Keeper Nicolina ranselde de strafschop uit de hoek. Maar in het laatste kwartier liep de score toch nog verder op. Conner bediende Nicky en hij tikte de 0-5 binnen. En 3 minuten later maakte Yordi na een prima pas van Carlo de 0-6. En een minuut later schoot Nicky vanaf de rand van de zestien de 0-7 hard binnen. Uit het niets werd Tim 2 minuten later verrast door een schot in de uiterste hoek 1-7. Maar ook Yordi maakte zijn hattrick compleet, vlissingenRCS14042018 2toen hij de keeper in de korte hoek verraste 1-8. Vlak voor tijd krijgt Emilio Jangbahadoer nog een terechte rode kaart van de prima leidende scheidsrechter Sturm. Niet veel later fluit scheidsrechter Sturm voor het einde van de wedstrijd. Een prima overwinning in de stadsderby en niet onbelangrijk we lopen qua doelsaldo weer wat in op Yerseke. Yerseke won met 3-1 van ’s-Heer Arendskerke en Zaamslag en Kapelle speelden beiden gelijk. Zodat Yerseke en RCS een gaatje hebben geslagen. Volgende week de thuiswedstrijd tegen Kruiningen.

 

Opstelling: Tim, Sven (Conner’65), Mike, Anwar, Bjorn (Carlo’75), Lars, Mourad, Yannik (Marlo’60), Nicky, Joey en Yordi. Doelpunten: Nicky van Merrienboer 5x, Yordi Nijland 3x

 

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech