Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

StadsderbyRCSDeze zaterdag werd er een stadsderby door ons 1e elftal gespeeld tegen VC Vlissingen 1. RCS won met maar liefst 1-8 met doelpunten voor RCS door Nicky van Merrienboer (5x!) en Yordi Nijland (3x) Ook voor RCS 2 een stadsderby! Op ons sportpark speelden ze tegen GPC Vlissingen 2 en wonnen met 6-0!  RCS VR1 wonnen in Heinenoord van Heinenoord VR1 met 1-5.

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech