Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Nyjairo LopesDeze week en bij de eerstvolgende wedstrijd van ons 1e elftal op ons sportpark in Oost-Souburg is Nyjairo Lopes de pupil van de week. Nyjairo is al 7 jaar en gaat op school naar basisschool "de Wissel" in Vlissingen. Hij zit daar in groep 3A. Bij onze club speelt hij nu in JO8-2 en hij heeft het naar zijn zin bij trainer Ahmad. Zijn favoriete club in Nederland is Feyenoord en in het buitenland is Benfica zijn favoriete team. De beste speler is volgens Nyjairo, de middenvelder van Feyenoord, Tonny Vilhena! De hobby's van onze pupil van de week zijn er heel wat: Voetballen, zwemmen, muziek luisteren en buiten spelen. Zijn lievelingseten is friet, kipnuggets, erwtensoep, spareribs en pannenkoeken. Nyjairo wil later Profvoetballer worden, maar ook voorman net als zijn papa! Hij denkt dat de uitslag zaterdag RCS 4 en Wemeldinge 2 wordt.

 

Goudsponsors

Agenda

dinsdag 10 april, 19:30 - 22:00
Overleg VR1
______________
woensdag 11 april, 19:00 -
feestcommissie vergadering
______________
zaterdag 14 april, 19:30 -
Avond kantine Krijn
______________
woensdag 18 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 20 april, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
maandag 23 april, 09:00 - 14:00
Skills & Control clinic
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech