Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Nyjairo LopesDeze week en bij de wedstrijd van ons 1e elftal tegen Bevelanders op zaterdag 31-maart-2018 op ons sportpark in Oost-Souburg was Nyjairo Lopes de pupil van de week. Nyjairo is al 7 jaar en gaat op school naar basisschool "de Wissel" in Vlissingen. Hij zit daar in groep 3A. Bij onze club speelt hij nu in JO8-2 en hij heeft het naar zijn zin bij trainer Ahmad. Zijn favoriete club in Nederland is Feyenoord en in het buitenland is Benfica zijn favoriete team. De beste speler is volgens Nyjairo, de middenvelder van Feyenoord, Tonny Vilhena! De hobby's van onze pupil van de week zijn er heel wat: Voetballen, zwemmen, muziek luisteren en buiten spelen. Zijn lievelingseten is friet, kipnuggets, erwtensoep, spareribs en pannenkoeken. Nyjairo wil later Profvoetballer worden, maar ook voorman net als zijn papa! Hij denkt dat de uitslag zaterdag RCS 4 en Bevelanders 2 wordt (red: het werd 2-0).

 

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 5 april - hele dag
RCS Pannenkoekenfeest
______________
zaterdag 6 april, 19:30 -
RCS Muziekquiz met "foute avond"
______________
vrijdag 12 april, 19:30 - 22:30
RCS Paasbingo
______________
woensdag 17 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

Jubileum logo DEF3 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech