Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Op zaterdag 17-maart-2musicquiz018 houden we een muziekquiz met aansluitend een Hollandse avond. Inloop vanaf 19:00 uur. We beginnen om 19:30 uur. Uiteraard is iedereen welkom om aan te moedigen. Opgeven voor de muziekquiz per 2, 3 of 4 personen (waarvan 1 lid) Minimum leeftijd 16 jaar. Aanmelden vóór 1-maart-2018 via e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Inmiddels is het maximum aantal deelnemers bereikt!
Iedereen die mail terug heeft ontvangen staat op de lijst.
Inschrijven kan nog, maar dan kom je op volgorde van inschrijving op de wachtlijst. Wanneer je op de wachtlijst staat, krijg je een mailbericht.


Aanhollandseavondsluitend houden we een Hollandse Avond! Dress code: Hollands U komt toch ook?

%MCEPASTEBIN%
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech