Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

trainersduoJohn Bentschap Knook en Kees Westerweele ook volgend seizoen bij RCS
Wij zijn zeer content zijn dat de contracten met onze hoofdtrainer John Bentschap Knook en assistent-trainer Kees Westerweele voor een jaar zijn verlengd, zodat John en Kees ook in het seizoen 2018-2019 de trainers zullen zijn van de 1e selectie van v.v. RCS. De spelersgroep en het bestuur zijn zeer tevreden over de samenwerking. Momenteel is John aan zijn 2e seizoen en Kees aan zijn 1e seizoen bezig.

 

Ilona Stouthamer en Jethro Meerman ook volgend seizoen trainers 2e selectie van RCS
Tevens zijn wij blij, dat de contracten met de trainers Ilona Stouthamer en Jethro Meerman ook met een jaar verlengd zijn. Zij zijn in het nieuwe seizoen wederom de trainers van de 2e selectie van RCS. Ook hier zijn de spelersgroep en het bestuur zeer tevreden over de samenwerking. Ilona en Jethro zijn momenteel bezig aan hun 1e seizoen.
Bestuur v.v. RCS

 

%MCEPASTEBIN%

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 19 oktober, 19:30 - 20:00
Kinderbingo
______________
woensdag 24 oktober, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
donderdag 25 oktober, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
vrijdag 26 oktober, 19:00 -
5e editie VV RCS voetbalquiz
______________
woensdag 31 oktober, 19:30 - 22:30
Algemene Ledenvergadering
______________
donderdag 1 november, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech