Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

grote clubactieEnige tijd geleden heeft de jeugd van RCS meegedaan aan de verkoop van clubloten met als doel het aanschaffen van nieuwe doeltjes voor de jeugd. Een groot aantal jeugdleden heeft heel enthousiast meegedaan aan deze actie en met zijn allen hebben zij een mooi bedrag weten binnen te halen van maar liefst €1166,-. Het team wat de meeste loten heeft verkocht is de JO8-1, zij verkochten met z’n allen maar liefst 77 loten! De JO8-1 mag binnenkort hun prijs gaan innen bij McDonalds Middelburg, zij mogen hier met het gehele team gaan eten. Namens v.v.RCS willen wij alle verkopers en natuurlijk kopers van de loten hartelijk bedanken. De nieuwe doelen zijn inmiddels aangeschaft en zullen met veel plezier gebruikt gaan worden.

%MCEPASTEBIN%

Goudsponsors

Agenda

vrijdag 19 oktober, 19:30 - 20:00
Kinderbingo
______________
woensdag 24 oktober, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
donderdag 25 oktober, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
vrijdag 26 oktober, 19:00 -
5e editie VV RCS voetbalquiz
______________
woensdag 31 oktober, 19:30 - 22:30
Algemene Ledenvergadering
______________
donderdag 1 november, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech