Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

grote clubactieEnige tijd geleden heeft de jeugd van RCS meegedaan aan de verkoop van clubloten met als doel het aanschaffen van nieuwe doeltjes voor de jeugd. Een groot aantal jeugdleden heeft heel enthousiast meegedaan aan deze actie en met zijn allen hebben zij een mooi bedrag weten binnen te halen van maar liefst €1166,-. Het team wat de meeste loten heeft verkocht is de JO8-1, zij verkochten met z’n allen maar liefst 77 loten! De JO8-1 mag binnenkort hun prijs gaan innen bij McDonalds Middelburg, zij mogen hier met het gehele team gaan eten. Namens v.v.RCS willen wij alle verkopers en natuurlijk kopers van de loten hartelijk bedanken. De nieuwe doelen zijn inmiddels aangeschaft en zullen met veel plezier gebruikt gaan worden.

%MCEPASTEBIN%

Goudsponsors

Wedstrijd RCS 1

RCS tegen Kruiningen op 21 april 2018 1 kl

Agenda

vrijdag 20 april, 18:15 - 20:00
Kinderbingo
______________
vrijdag 20 april, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
maandag 23 april, 09:00 - 14:00
Skills & Control clinic
______________
vrijdag 18 mei, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech