Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Darttoernooi27012018Zaterdag 27 Januari 2018 om 19:00 uur is het weer zover, dan spelen we weer het toernooi om wie zich een jaar lang dartkampioen van v.v. RCS mag noemen. De kampioen van afgelopen jaar was Benjamin Blommaert. Dit jaar word een iets andere opzet, er wordt op 6 borden gespeeld in poules van max 5 personen. Dit betekent dus dat de inschrijving wordt beperkt tot maximaal 30 personen. De poulefase wordt gespeeld in een volledige competitie, elke wedstrijd 1 (Leg)game. Na de poule volgt er een winnaars- en verliezersronde(op de avond zelf wordt de best of bepaald). Inschrijven is mogelijk voor alle v.v. RCS leden of gezinslid van een speler(ster), vanaf 16 jaar. Inschrijven voor woensdag 24 januari. Prijzen: Beker voor de nrs 1 en 2 van beide rondes. Elke eerst gegooide 180 wordt beloond met een consumptie.

Inschrijven kan via onderstaande link.

inschrijven Darttoernooi v.v. RCS 2018  (max. aantal is bereikt, u komt op reserveplaats)


Overzicht inschrijvingen Overzicht inschrijvingen Darttoernooi v.v. RCS 2018 

 

Als darttoernooi organisatie hopen wij op een gezellig en sportieve avond.
Roland Veen en Dennis van Lomwel

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech