Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Vorige keer konden jullie het interview met Hans van Eenennaam lezen. Hij mocht het spits afbijten en geeft het stokje door aan Raymond Butz. Raymond is sinds kort vrijwilliger bij de Toernooicommissie. Veel leesplezier 
Stel​ ​jezelf​ ​kort​ ​even​ ​voor​:​ ​
foto Raymond Butz120Ik​ ​ben​ ​Raymond​ ​Butz, ​44​ ​ jaar,​ ​geboren​​ Vlissinger​ maar​ woon​ al​​ 34​ jaar​ in​ ​Oost​-Souburg​ ​en​ ​ben​ ​de​ ​vader​ ​van​ ​Danique​ ​Butz​ ​die​ ​voetbalt​ ​bij​ ​de​ ​MO15.​ ​Ik​ ​werk​ ​in​ ​de Rotterdamse​ ​haven​ ​bij​ ​EBS​ ​als​ ​Productie​ ​Coördinator​. 
Wat​ ​is​ ​jouw​ ​rol​ ​als​ ​vrijwilliger ​ ​bij ​ RCS?
Ik​ ​ ben​ ​ ​sinds ​ een​​  paar​ ​ maanden​ ​ lid​ ​ ​van ​ de​ toernooicommissie​ ​waar​ ​Hans​ ​van​ ​Eenenaam​ ​mij​ ​goed​ ​op​ ​weg​ ​helpt​ ​zodat​ ​ik​ ​hopelijk​ ​een​ ​goede ondersteuning​ ​kan​ ​zijn.  
Wat​ ​maakt​ ​vrijwilliger​ ​zijn​ ​bij​ ​RCS ​ ​zo ​ leuk?
RCS​ ​ is​ ​ ​een ​ gezellige sociale vereniging en​ ​ ​het​  ​voelt prettig​ ​om​ ​bij​ ​te​ ​kunnen​ ​dragen​ ​aan​ ​de​ ​organisatie.​ ​Ik​ ​hoop​ ​in​ ​de​ ​toekomst​ ​op​ ​meer​ ​vlakken​ ​mijn steentje​ ​bij​ ​te​ kunnen​​ ​dragen.   
Wat​ ​is​ ​je​ ​mooiste/leukste/ontroerendste​ herinnering​ ​ aan​ ​ RCS?​
De​ eerste​ ​ wedstrijd​ van​​ mijn​ dochter​ ​bij​ ​MO13​ ​en​ ​de​ ​eerste​ ​keer​ ​dat​ ​ze​ wonnen.​​ En de​ ​​eerste​ ​3e​ ​helft​ ​na ​​de​  eerste​ ​ wedstrijd​ van​ ​dit​ ​seizoen​ ​van​ ​MO15/MO17​ ​met​ ​een groepje​ ​ouders​ ​in​ ​het​ ​zonnetje​ ​voor​ ​de​ ​kantine​ ​haha​ ​dit was​ ​super​​gezellig….  
Mijn​ ​favoriete​ ​voetbalclub​ ​is…..
Ajax  
Mijn​ ​favoriete​ ​speler​ ​is…
heb​ ​ik​ ​niet​ ​echt  
Mijn​ ​hobby’s​ ​zijn….
biljarten​ ​en​ ​mijn​ ​dochter  
Je​ ​kunt​ ​mij​ ​wakker​ ​maken​ ​voor….
aardappels​​,​ ​spruiten​ ​en​ ​draadjesvlees of​ ​een​ ​gezellige​ ​borrel en​ een ​etentje​ met​ ​ vrienden  
Ik​ ​heb​ ​een​ ​hekel​ ​aan​ ​…..
liegen  
Beoefen​ ​je​ ​zelf​ ​een​ ​sport?​ ​
Biljarten​ ​doe​ ​ik​ ​graag, is​ ​ook​ ​topsport​ ​toch?​ ​  
Wat​ ​doe​ ​je​ ​het​ ​liefst​ ​in ​ ​het ​ weekend (​buitenom de ​ wedstrijden​ van​ ​RCS​ ​bezoeken natuurlijk)?​         
Leuke​ ​dingen​ ​met​ ​de​ ​kids,​ ​lekker​ ​genieten​ ​en​ ​ik​ ​mag​ ​graag​ met​ m’n​ ​vader, die ook​ fanatiek​ supporter​ ​is​ ​van​ ​m’n​ ​dochter​,​ ​een​ ​biertje​ ​halen​ ​en​ ​voetbal​ ​kijken​ ​.  
Welke​ ​vrijwilliger​ ​zou​ ​jij​ ​volgende​ ​maand​ ​graag​ ​aan​ ​het​ ​woord​ ​zien?​ ​
Moeilijke​ vraag​ omdat​​ ik​ ​nog​ niet​ ​zo​ ​gek​ ​veel​ ​mensen​ ​ken​ ​van​ ​naam​ ​bij​ ​RCS,​ ​maar​ ​ik​ ​zou​ ​graag​ ​de​ ​trainer​ van MO13, Vincent, ​voordragen​ ​omdat​ ​ik ​het​ ​super​ ​vind​ ​dat ​hij​​ het trainen van de​ meiden​ heeft opgepakt​​ ​zodat​ ​dit​ ​niet​ ​verloren​ ​ging​ ​en​ ​leuke​ ​resultaten​ heeft ​geboekt.     

Goudsponsors

Agenda

woensdag 12 december, 18:30 - 21:00
Rinus-avond
______________
vrijdag 14 december, 18:30 - 22:30
Kerstbingo
______________
dinsdag 18 december, 09:00 - 22:00
Jeugdcommissie overleg
______________
woensdag 19 december, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech