Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Vorige keer konden jullie het interview met Hans van Eenennaam lezen. Hij mocht het spits afbijten en geeft het stokje door aan Raymond Butz. Raymond is sinds kort vrijwilliger bij de Toernooicommissie. Veel leesplezier 
Stel​ ​jezelf​ ​kort​ ​even​ ​voor​:​ ​
foto Raymond Butz120Ik​ ​ben​ ​Raymond​ ​Butz, ​44​ ​ jaar,​ ​geboren​​ Vlissinger​ maar​ woon​ al​​ 34​ jaar​ in​ ​Oost​-Souburg​ ​en​ ​ben​ ​de​ ​vader​ ​van​ ​Danique​ ​Butz​ ​die​ ​voetbalt​ ​bij​ ​de​ ​MO15.​ ​Ik​ ​werk​ ​in​ ​de Rotterdamse​ ​haven​ ​bij​ ​EBS​ ​als​ ​Productie​ ​Coördinator​. 
Wat​ ​is​ ​jouw​ ​rol​ ​als​ ​vrijwilliger ​ ​bij ​ RCS?
Ik​ ​ ben​ ​ ​sinds ​ een​​  paar​ ​ maanden​ ​ lid​ ​ ​van ​ de​ toernooicommissie​ ​waar​ ​Hans​ ​van​ ​Eenenaam​ ​mij​ ​goed​ ​op​ ​weg​ ​helpt​ ​zodat​ ​ik​ ​hopelijk​ ​een​ ​goede ondersteuning​ ​kan​ ​zijn.  
Wat​ ​maakt​ ​vrijwilliger​ ​zijn​ ​bij​ ​RCS ​ ​zo ​ leuk?
RCS​ ​ is​ ​ ​een ​ gezellige sociale vereniging en​ ​ ​het​  ​voelt prettig​ ​om​ ​bij​ ​te​ ​kunnen​ ​dragen​ ​aan​ ​de​ ​organisatie.​ ​Ik​ ​hoop​ ​in​ ​de​ ​toekomst​ ​op​ ​meer​ ​vlakken​ ​mijn steentje​ ​bij​ ​te​ kunnen​​ ​dragen.   
Wat​ ​is​ ​je​ ​mooiste/leukste/ontroerendste​ herinnering​ ​ aan​ ​ RCS?​
De​ eerste​ ​ wedstrijd​ van​​ mijn​ dochter​ ​bij​ ​MO13​ ​en​ ​de​ ​eerste​ ​keer​ ​dat​ ​ze​ wonnen.​​ En de​ ​​eerste​ ​3e​ ​helft​ ​na ​​de​  eerste​ ​ wedstrijd​ van​ ​dit​ ​seizoen​ ​van​ ​MO15/MO17​ ​met​ ​een groepje​ ​ouders​ ​in​ ​het​ ​zonnetje​ ​voor​ ​de​ ​kantine​ ​haha​ ​dit was​ ​super​​gezellig….  
Mijn​ ​favoriete​ ​voetbalclub​ ​is…..
Ajax  
Mijn​ ​favoriete​ ​speler​ ​is…
heb​ ​ik​ ​niet​ ​echt  
Mijn​ ​hobby’s​ ​zijn….
biljarten​ ​en​ ​mijn​ ​dochter  
Je​ ​kunt​ ​mij​ ​wakker​ ​maken​ ​voor….
aardappels​​,​ ​spruiten​ ​en​ ​draadjesvlees of​ ​een​ ​gezellige​ ​borrel en​ een ​etentje​ met​ ​ vrienden  
Ik​ ​heb​ ​een​ ​hekel​ ​aan​ ​…..
liegen  
Beoefen​ ​je​ ​zelf​ ​een​ ​sport?​ ​
Biljarten​ ​doe​ ​ik​ ​graag, is​ ​ook​ ​topsport​ ​toch?​ ​  
Wat​ ​doe​ ​je​ ​het​ ​liefst​ ​in ​ ​het ​ weekend (​buitenom de ​ wedstrijden​ van​ ​RCS​ ​bezoeken natuurlijk)?​         
Leuke​ ​dingen​ ​met​ ​de​ ​kids,​ ​lekker​ ​genieten​ ​en​ ​ik​ ​mag​ ​graag​ met​ m’n​ ​vader, die ook​ fanatiek​ supporter​ ​is​ ​van​ ​m’n​ ​dochter​,​ ​een​ ​biertje​ ​halen​ ​en​ ​voetbal​ ​kijken​ ​.  
Welke​ ​vrijwilliger​ ​zou​ ​jij​ ​volgende​ ​maand​ ​graag​ ​aan​ ​het​ ​woord​ ​zien?​ ​
Moeilijke​ vraag​ omdat​​ ik​ ​nog​ niet​ ​zo​ ​gek​ ​veel​ ​mensen​ ​ken​ ​van​ ​naam​ ​bij​ ​RCS,​ ​maar​ ​ik​ ​zou​ ​graag​ ​de​ ​trainer​ van MO13, Vincent, ​voordragen​ ​omdat​ ​ik ​het​ ​super​ ​vind​ ​dat ​hij​​ het trainen van de​ meiden​ heeft opgepakt​​ ​zodat​ ​dit​ ​niet​ ​verloren​ ​ging​ ​en​ ​leuke​ ​resultaten​ heeft ​geboekt.     

Goudsponsors

Wedstrijd RCS 1

FlyerRCS Dordrecht30062018 nieuw

Agenda

vrijdag 22 juni, 16:00 - 18:00
Diploma uitreiking Skills & Control
______________
vrijdag 22 juni, 19:00 -
Kantine RCS JO11-1
______________
zaterdag 23 juni, 08:00 - 00:00
Familiedag
______________
donderdag 28 juni, 19:30 -
Kantine RCS 1
______________
vrijdag 29 juni, 19:00 -
Kantine RCS A1
______________
vrijdag 29 juni, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech