Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

NandoPfaff2017jvHet hoofdbestuur is verheugd om te kunnen mededelen dat men Nando Pfaff bereid heeft gevonden om de functie als jeugdvoorzitter binnen de jeugdcommissie op zich te nemen. Nando was binnen het hoofdbestuur al vertegenwoordiger van de jeugdcommissie van v.v. RCS. Wij wensen Nando veel succes en plezier in zijn nieuwe functie als jeugdvoorzitter.   Bestuur v.v. RCS

 

Goudsponsors

Agenda

woensdag 12 december, 18:30 - 21:00
Rinus-avond
______________
vrijdag 14 december, 18:30 - 22:30
Kerstbingo
______________
dinsdag 18 december, 09:00 - 22:00
Jeugdcommissie overleg
______________
woensdag 19 december, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech