Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

Zilversponsors

RCS Twitter

Vanuit v.v.RCS zijn wij blij u mede te mogen delen dat Sani-Dump Middelburg heeft besloten om een spandoek te sponsoren bij onze vereniging.

Sani-Dump Middelburg zit aan de klarinetweg bij de Mortiere en is met 31 megastores de grootste en snelst groeiende zelfstandige sanitairwinkel van Nederland. Met ruim 21 jaar zijn ze dé aanbieder van luxe sanitair van alle grote merken, zoals: Grohe, Sphinx en Villeroy en Boch tegen absolute bodemprijzen. Betaalbare luxe, zoals zij zelf zeggen. Hun slogan luidt dan ook als volgt: Geen restpartijen of dumpzaak, maar… alle A-merken tegen de laagste prijzen.sani dump logo

Meer informatie vindt u via: www.sanidump.nl

sani dump

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech