Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

Zilversponsors

RCS Twitter

 

grote clubactieOp dit moment lopen er twee acties bij v.v.RCS waarmee leden geld kunnen inzamelen voor de club. Allereerst is onze lagere jeugd druk bezig met het verkopen van de grote clubactie loten. Er komen al diverse (volle) boekjes terug, goed nieuws! De opbrengst van deze verkoopactie gaat naar nieuwe doeltjes voor diezelfde jeugd. De verkoop verloopt dmv een machtiging, de kinderen hoeven hierdoor niet met geld over straat. Verkochte boekjes kunnen nog ingeleverd worden (in de kantine of bij de trainer) tot 12 december as. Heeft u nog geen loten gekocht en zou u dit wel willen? In de kantine kunt u zich ook voor deze actie opgeven (een lot kost slechts €3,- per stuk).

Ook loopt er een leuke actie bij Jumbo de Boeck. Als u boodschappen heeft gedaan wordt er gevraagd of u meedoet aan de lokale clubactie. U krijgt dan (aan de hand vajumbon het bedrag waarvoor u boodschappen heeft gedaan) bonnetjes die u gelijk in de winkel kunt verbinden aan onze vereniging of thuis via de link op het bonnetje kunt invoeren. In de winkel staat de zuil hiervoor rechts naast de uitgang. Spaart u ook mee? Wij kunnen het geld goed gebruiken voor het realiseren van een pannaboarding op het terrein. Misschien heeft u nog bonnetjes hiervoor thuis of in uw portemonnee, deze kunnen worden verzilverd tot en met zondag 29 oktober as. Doen jullie ook mee? Klik hier voor meer info op de flyer.

 

 

%MCEPASTEBIN%
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech