Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

Finn SchutteDeze week is Finn Schutte de pupil van de week. Hij zal ook aanwezig zijn bij de wedstrijd RCS - Kapelle op zaterdag 7-oktober-2017. Finn is 9 jaar oud. Hij zit op school op de Tweemaster - Kameleon in groep T6. Hij voetbalt bij RCS in JO10-2. Toen hij bij de club kwam begon hij in de F6. Hij speelt meestal links buiten. Zijn favoriete Eredivisieclub is Ajax en de beste Europese club vindt hij Real Madrid. Christiano Ronaldo is zijn grote voorbeeld. Hij is een echte fan. Als hobby heeft Finn voetballen. Zijn favoriet eten is uniek, want hij eet het liefst boerenkoolstamppot. Als beroep wil hij later profvoetballer worden. Finn denkt dat de uitslag bij de wedstrijd RCS - Kapelle 3-1 wordt!

Goudsponsors

Agenda

dinsdag 10 april, 19:30 - 22:00
Overleg VR1
______________
woensdag 11 april, 19:00 -
feestcommissie vergadering
______________
zaterdag 14 april, 19:30 -
Avond kantine Krijn
______________
woensdag 18 april, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 20 april, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
maandag 23 april, 09:00 - 14:00
Skills & Control clinic
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech